in , ,

Dzieci bezpieczne w Internecie z pakietem ochrony Bitdefender

Ochrona dzieci przed zagrożeniami w Internecie to jedno z podstawowych zadań rodziców. Dbałość o nią jest teraz naprawdę bardzo prosta dzięki Bitdefender Family Pack 2018 – oprogramowaniu antywirusowemu przeznaczonemu dla rodzin.

O zagrożeniach, które czyhają na użytkowników w Internecie, słyszał każdy. Ba, niejeden przekonał się o nich na własnej skórze. Nawet świadomego zagrożeń użytkownika może spotkać w Sieci coś niemiłego – wystarczy, że niefrasobliwie kliknie w link niewiadomego pochodzenia albo otworzy załącznik w mailu, chociaż nie zna nadawcy wiadomości. Włamywacze wiedzą doskonale, że powodem klikania w coś, w co klikać nie powinniśmy, jest zawsze ciekawość. Łatwo więc sobie wyobrazić, jak bardzo bezradne są w Internecie dzieci, bo w ich przypadku ciekawość i niewiedza tworzą mieszankę wybuchową.

Pakiet antywirusowy dla całej rodziny

Na szczęście każdemu nieprzewidzianemu wypadkowi można zapobiec. Z pomocą rodzicom zatroskanym zarówno o bezpieczeństwo swoich pociech, jak i urządzeń, z których korzystają ich podopieczni, przychodzi Bitdefender Family Pack 2018, czyli oprogramowanie antywirusowe przeznaczone dla rodzin. Bitdefender Family Pack 2018 zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinie, chroniąc wszystkie urządzenia z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android, które znajdują się w domu. Nie ma wątpliwości, że w bezpieczeństwo inwestować warto, niestety najczęściej decydujemy się na taką inwestycję dopiero wtedy, kiedy przydarzy się coś przykrego. Mając na względzie dobro dzieci warto jednak przestać hołdować zasadzie ”mądry Polak po szkodzie” i zaopatrzyć się w rozwiązanie, które pozwoli nam zapomnieć o zagrożeniach.

Ulepszony Asystent Rodzica

Z punktu widzenia rodziców najważniejszą funkcją pakietu jest ulepszony Asystent Rodzica. Dzięki niemu rodzice mogą chronić swoje dzieci, dyskretnie kontrolując ich działalność w Internecie. W jaki sposób? Mogą przede wszystkim filtrować nieodpowiednie dla ich pociech treści, dzięki możliwości blokowania niewłaściwych stron przez rodzica. Mogą także kontrolować czas online dla każdego z kont swoich dzieci. Kontrola działań dzieci i śledzenie ich lokalizacji jest możliwe z dowolnego miejsca – wystarczy tylko zalogować się do jednego, utworzonego przez rodzica konta Bitdefender Central, aby mieć kontrolę nad każdym urządzeniem mobilnym i stacjonarnym.

Wysoka wydajność

Kolejna istotna funkcja pakietu Bitdefender Family Pack 2018 to niskie obciążenie systemu. Dzięki innowacyjnej technologii Bitdefender Photon™ oprogramowanie antywirusowe może tak zoptymalizować konfigurację narzędzi systemu, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić jego wydajność i działanie. Z kolei raz włączony Bitdefender Autopilot™ będzie dbał o bezpieczeństwo użytkowników w wirtualnym świecie i podejmie za nich najlepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Korzystając z Internetu nie trzeba się więc przejmować ustawieniami i konfiguracją, a także męczącymi oknami dialogowym czy wyskakującymi informacjami.

Obie wspomniane technologie zapewniają natychmiastową reakcję na złośliwe oprogramowanie oraz dokładne skanowanie bez spowalniania systemu użytkownika.

Ochrona dzieci przed zagrożeniami płynącymi z Internetu dzięki systemowi Bitdefener Family Pack 2018 jest dyskretna i wyjątkowo prosta. Warto więc jak najszybciej odpowiedzieć sobie na pytanie: czy rzeczywiście chronię swoją rodzinę tak dobrze, jak jest to możliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Cyberprzestępcy wykorzystali Instagram do kradzieży danych

huawei logo

Mediatel i Huawei nadal zainteresowane współpracą