Kylie Jenner pierwszą kobietą na świecie, która ma 300 mln obserwatorów na Instagramie

LifestyleKylie Jenner pierwszą kobietą na świecie, która ma 300 mln obserwatorów na Instagramie

Do niedawna palmę pierwszeństwa wśród kobiet dzierżyła Ariana Grande. Obecnie ma 289 mln fanów. Zajmowała pierwsze miejsce od lutego 2019 r., kiedy to zepchnęła na drugą lokatę Selenę Gomez.

Kylie Jenner to modelka i celebrytka znana z udziału w programie E! „Z kamerą u Kardashianów”. To również właścicielka firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics. Choć w tym roku skończy dopiero 25 lat, „Forbes” wycenia jej majątek na 900 mln dolarów.

Jenner została liderką Instagrama w dosyć zaskakującym momencie, gdyż między 5 listopada a 23 grudnia nie publikowała żadnych postów. Ta cisza miała zapewne związek z tym, że 4 listopada na koncercie jej partnera, rapera Travisa Scotta, doszło do wybuchu paniki, wskutek czego zginęło 10 osób. Być może w kontekście tej tragedii Kylie wolała nie prowokować hejterów kolejnymi postami na temat swojego „idealnego” życia.

Wkrótce konto celebrytki może poszerzyć się o dużą rzeszę nowych fanów. Wabikiem jest druga ciąża Kylie – jej ostatnie zdjęcia wskazują, że jest tuż przed rozwiązaniem. Rozgłosu przysporzyć jej też może nowy reality show „The Kardashians”, który zadebiutuje w tym roku na platformie Hulu. (PAP Life)

ag/moc/

ŹródłoPAP

Sprawdź nasze inne treści