Kylie Jenner pierwszą kobietą na świecie, która ma 300 mln obserwatorów na Instagramie

Udostępnij

Do niedawna palmę pierwszeństwa wśród kobiet dzierżyła Ariana Grande. Obecnie ma 289 mln fanów. Zajmowała pierwsze miejsce od lutego 2019 r., kiedy to zepchnęła na drugą lokatę Selenę Gomez.

Kylie Jenner to modelka i celebrytka znana z udziału w programie E! „Z kamerą u Kardashianów”. To również właścicielka firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics. Choć w tym roku skończy dopiero 25 lat, „Forbes” wycenia jej majątek na 900 mln dolarów.

Jenner została liderką Instagrama w dosyć zaskakującym momencie, gdyż między 5 listopada a 23 grudnia nie publikowała żadnych postów. Ta cisza miała zapewne związek z tym, że 4 listopada na koncercie jej partnera, rapera Travisa Scotta, doszło do wybuchu paniki, wskutek czego zginęło 10 osób. Być może w kontekście tej tragedii Kylie wolała nie prowokować hejterów kolejnymi postami na temat swojego „idealnego” życia.

Wkrótce konto celebrytki może poszerzyć się o dużą rzeszę nowych fanów. Wabikiem jest druga ciąża Kylie – jej ostatnie zdjęcia wskazują, że jest tuż przed rozwiązaniem. Rozgłosu przysporzyć jej też może nowy reality show „The Kardashians”, który zadebiutuje w tym roku na platformie Hulu. (PAP Life)

ag/moc/

Źródło:PAP

Zobacz

Ukraina/ Enerhoatom: Rosja zaczęła przyłączać Zaporoską Elektrownię Atomową do swojej sieci

Rosja zaczęła proces przyłączania Zaporoskiej Elektrowni Atomowej na południu Ukrainy do swojej sieci energetycznej i odłączania jej od sieci ukraińskiej – poinformował we wtorek prezes ukraińskiego koncernu Enerhoatom Petro Kotin w ukraińskiej telewizji.

Francja/ “Le Figaro”: gazowy szantaż Putina ożywił w Niemczech debatę o energii atomowej

Niemcy mobilizują się do życia bez rosyjskiego gazu, a gazowy szantaż Putina ożywia w tym kraju debatę o energii atomowej – pisze w poniedziałek francuski dziennik „Le Figaro”, analizując skutki zmniejszonych dostaw rosyjskiego surowca do Niemiec.
- Reklama -

REKLAMA