Maląg: w ramach Polskiego Ładu są programy, które pozwolą spełniać marzenia Polaków

- Reklama -

Minister rodziny i polityki społecznej oceniła, że miliardy złotych z Polskiego Ładu są koniecznym elementem procesu odbudowy po pandemii.

„Programy wsparcia z Polskiego Ładu są dedykowane dla gospodarki i samorządów. Dodatkowe miliardy złotych trafią do gmin i miast na strategiczne programy wyjścia z pandemii, rozwoju, napędu dla biznesu dużego i małego. Są to programy, które pozwolą spełniać marzenia Polaków. Tak, aby żyli w takiej ojczyźnie, które przede wszystkim zaspokaja nasze potrzeby” – mówiła Maląg.

Podkreśliła, że rząd PiS z pełną konsekwencją realizuję taką politykę od ponad pięciu lat.

„Dalej będziemy ją realizować dla dobra Polski, dla dobra Polaków. Bo silna ojczyzna musi być oparta na wsparciu wszystkich jej obywateli” – dodała.

Jeszcze w trakcie trwania briefingu przy fontannie Grzybek w centrum uzdrowiska Maląg odpowiadała na pytania mieszkańców i kuracjuszy. Towarzysząca jej posłanka PiS Joanna Borowiak wskazała, że jest to forma prekonsultacji Polskiego Ładu. (PAP)

autorzy: Tomasz Więcławski, Jerzy Rausz

twi/ rau/ godl/

- Reklama -
Źródło:PAP

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -