Parada Równości w Warszawie z patronatem prezydenta Rafała Trzaskowskiego

Udostępnij

“Rafał Trzaskowski objął patronatem Paradę równości. Warszawa dla wszystkich” – poinformowała w mediach społecznościowych wiceprezydentka Warszawy Aldona Machnowska-Góra.

Informują o tym także organizatorzy wydarzenia, w tym m.in. Julia Maciocha, prezes fundacji Parada Równości. “Rafał Trzaskowski po raz kolejny objął swoim patronatem honorowym Paradę Równości. Niezmiernie cieszymy się, że prezydent po raz kolejny obdarzył nas swoim zaufaniem. Już 19 czerwca Warszawa stanie się ponownie stolicą polskiej tolerancji i równości” – przekazała Maciocha.

W mediach społecznościowych opublikowała też pismo otrzymane od stołecznego ratusza, w którym władze Warszawy informują o udzielonym patronacie.

Rafał Trzaskowski po raz drugi udzielił patronatu prezydenta Paradzie Równości w Warszawie. Pierwszy raz zrobił to w 2019 r. W 2020 r. parada nie odbyła się ze względu na pandemię COVID-19. (PAP)

Autorka: Natalia Kamińska

nmk/ robs/

Źródło:PAP

Zobacz

Blackout – czy firmy IT są gotowe na odcięcie energii?

Podwyżki cen energii elektrycznej i ograniczenia w jej dostawach...

Wzrosną wynagrodzenia profesorów? Resort nauki pracuje nad projektem

Trwają prace związane z analizą skutków finansowych zmiany rozporządzenia w sprawie wysokości minimalnego miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego dla profesora w uczelni publicznej, które wynosi obecnie 6 410 zł brutto - przekazał PAP resort edukacji i nauki.
- Reklama -

REKLAMA