Poczta Polska liczy na poprawę wyniku sprzedaży towarów

Udostępnij

“W ubiegłym roku klienci zakupili w placówkach pocztowych produkty za prawie 350 mln zł. Dane za pierwsze półrocze br. wskazują, że w roku 2022 spółka osiągnie dodatnią dynamikę w zakresie sprzedaży towarów” – napisano w komunikacie Poczty Polskiej.

W ofercie sprzedażowej w urzędach i filiach spółki znajdują się m.in. artykuły piśmiennicze i biurowe, towary okolicznościowe, tzw. towary impulsowe, gry i zabawki, wydawnictwa książkowe, słodycze oraz produkty sezonowe.

Poczta poinformowała, że aktualnie systematycznie poszerza i modyfikuje asortyment w swoich placówkach. Oferta handlowa zależna jest od lokalizacji, wielkości placówki, regionu, potrzeb klientów i pory roku.

Poczta Polska jest największym operatorem na polskim rynku – zatrudnia ponad 70 tys. pracowników, a jej sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych.(PAP)

Źródło:PAP

Zobacz

Rosja uprowadziła dyrektora generalnego Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Rosyjskie wojska zatrzymały i wywiozły w nieznanym kierunku dyrektora generalnego Zaporoskiej Elektrowni Atomowej Ihora Muraszowa – powiadomił w sobotę w godzinach porannych szef koncernu Enerhoatom Petro Kotin.

W USA huragan Ian zebrał tragiczne żniwo

Liczba ofiar śmiertelnych huraganu Ian, który w zeszłym tygodniu uderzył we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, wzrosła do co najmniej 103, z czego większość osób zginęła na Florydzie, a kilka w Karolinie Północnej - podała agencja Reutera. Trwają poszukiwania ocalałych.
- Reklama -

REKLAMA