Podkarpackie: PGE Obrót zachęca do instalacji PV i magazynów energii

Udostępnij

Jak podkreśliła spółka w przesłanej PAP informacji, magazyny energii pozwalają zachować nadwyżki energii z instalacji fotowoltaicznej, które w gospodarstwie domowym albo firmie, można spożytkować w dowolnym momencie. Dzięki temu można efektywnie korzystać z wyprodukowanej energii, oddając do sieci tylko niezbędne minimum.

Prezes zarządu PGE Obrót Mariusz Rędaszka podkreślił, że łączenie tych dwóch elementów jest naturalne.

„Zapewnia niezależność i bezpieczeństwo energetyczne, a także efektywne wykorzystywanie energii w źródłach prosumenckich. Najważniejsze jest precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz dopasowanie do nich montowanej instalacji fotowoltaicznej. Oprócz fachowego audytu technicznego, oferujemy urządzenia wysokiej jakości razem z gwarancją i serwisowaniem oraz montaż przez wykwalifikowane ekipy fachowców” – dodał Rędaszka, cytowany w komunikacie.

Inwestycja oferowana przez PGE Obrót umożliwia skorzystanie z dotacji w programie „Mój Prąd 4.0”. Firma proponuje klientom również dodatkowe rozwiązania takie jak System Zarządzania Energią.

Do skorzystania z oferty wystarczy wypełnić formularz na stronie gkpge.pl. Następnie, jak zapewnia spółka, doradca skontaktuje się w celu ustalenia dalszych szczegółów, odpowie na pytania i przeprowadzi przez każdy etap inwestycji. (PAP)

Źródło:PAP

Zobacz

Sasin: Ukraina w odbudowie swojego kraju chętnie widziałaby polskie firmy, za którymi stoi polski rząd

Strona ukraińska w odbudowie swojego kraju chętnie widziałaby udział polskich firm, za którymi stoi polski rząd - przekazał we wtorek PAP wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Zależy nam, by ukraińska gospodarka jak najszybciej powróciła po wojnie do pełnej sprawności - dodał.

KSeF – zbędny obowiązek czy szansa na większe obroty w handlu zagranicznym?

Krajowy System e-Faktur (KSeF) stanie się w Polsce obowiązkowy...
- Reklama -

REKLAMA