Ponad 2,3 mln obywateli Ukrainy skorzystało z bezpłatnych przejazdów Intercity

Udostępnij

“Od 26 lutego do 30 czerwca tego roku z możliwości bezpłatnych przejazdów w drugiej klasie pociągami PKP Intercity kategorii ekonomicznych TLK i IC skorzystało ponad 2,3 mln obywateli Ukrainy” – przekazało biuro prasowe.

PKP Intercity wprowadziło darmowe przejazdy dla obywateli Ukrainy 26 lutego tego roku, jako pierwszy kolejowy przewoźnik w Polsce. Z darmowych przejazdów Ukraińcy mogli korzystać do końca czerwca.

Na stronie przewoźnika działa specjalna infolinia PKP Intercity w języku ukraińskim. Infolinia jest dostępna przez 7 dni w tygodniu w godz. 8.00-18.00: +48 22 473 00 86 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Informacje dostępne są również na stronie internetowej PKP Intercity w dwóch wersjach językowych – polskiej i ukraińskiej. (PAP)

Źródło:PAP

Zobacz

Dwie oferty PGNiG Termika o wartości ok. 300 mln zł wygrały aukcję kogeneracyjną – URE

Dwie oferty PGNiG Termika wygrały aukcję kogeneracyjną (Combined Heat and Power, CHP). Wartość zwycięskich ofert wyniosła ok. 300 mln zł - poinformował URE w komunikacie prasowym.

Projekt: określenie wynagrodzenia dla członków zespołu doradczego ministra edukacji i nauki

Określenie wysokości stawek wynagrodzenia za udział w posiedzeniach zespołu doradczego szefa MEiN i za przygotowanie przez jej członków opinii zakłada projekt nowelizacji rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który w czwartek opublikowano w Rządowym Centrum Legislacji.
- Reklama -

REKLAMA