Premier otworzył Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie

Udostępnij

“To piękne, że w takiej gminie jak Trzciana, a nie tylko w wielkich metropoliach, tworzone są miejsca, w których młodzi ludzie, będą mogli się spotykać, rozwijać swoje skrzydła przedsiębiorczości, kreatywności i innowacyjności” – powiedział premier.

Według szefa rządu, do prowadzenia firmy potrzebne są nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim pomysły i ludzie. “Wierzę, że takie miejsce jak to (inkubator przedsiębiorczości – PAP), będzie rozsadnikiem pomysłów dla wspaniałych ludzi” – powiedział Morawiecki. (PAP)

Źródło:PAP

Zobacz

PGNiG zawarł umowy na dostawy gazu z Grupą Equinor

PGNiG zawarł umowy z Grupą Equinor na dostawy gazu od stycznia 2023 r. do stycznia 2033 r. Chodzi o wolumen do 2,4 mld m sześc./r. Dodatkowe ilości paliwa, będą przesłane do Polski gazociągiem Baltic Pipe - poinformowała spółka w piątek.

Baltic Pipe to krok milowy w uniezależnieniu od Rosji

Gazociąg Baltic Pipe to krok milowy w kierunku uniezależnienia się od energii z Rosji - ocenił we wtorek Terje Aasland, minister energii i ropy Norwegii podczas uroczystości otwarcia gazociągu Baltic Pipe, która odbywała się przy tłoczni gazu w Goleniowie (Zachodniopomorskie).
- Reklama -

REKLAMA