Premier: Polski Ład oznacza największe inwestycje od ostatnich 30 lat

- Reklama -

Premier podczas spotkania z mieszkańcami Starego Sącza (Małopolskie) wskazywał, że rząd koncentruje się teraz na przyszłości i przykładem tego jest program Polski Ład.

Dokument ten – jak mówił – oznacza największe inwestycje od ostatnich 30 lat. „To inwestycje w polskie rodziny, polskich pracowników, polskie firmy, a także w środowisko naturalne” – wymienił szef rządu.

Jak dodał, „dzisiaj stajemy się narodem zwycięzców, narodem sukcesu”. „Ten sukces oznacza, że dzisiaj po raz pierwszy możemy wybierać naszą przyszłość, możemy walczyć nie tylko o wolność od opresji zewnętrznej, od niewoli, od wojny, od zniewolenia komunistycznego, ale możemy walczyć o wolność stanowienia o swoim własnym losie” – podkreślił Morawiecki.

„Nasi przeciwnicy politycznie teraz mówią, że to oni wymyślili 500 plus. Jak słyszałem odpowiedź pani premier Ewy Kopacz, to chyba średnio potrafiła to opowiedzieć. Oni wymyśli 500 plus, ale oszczerstw i donosów w Brukseli na Polskę, a my się chcemy rządzić w Polsce po polsku i nie będziemy słuchać tego, co donosiciele na nas mówią do Brukseli, nie boimy się tego” – dodał premier.(PAP)

autorzy: Karolina Kropiwiec, Rafał Grzyb

kkr/ rgr/ par/

- Reklama -
Źródło:PAP

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -