in ,

Premiery OKI na Festiwalu Druku

Na tegorocznym Festiwalu Druku, który odbędzie się 13 i 14 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI, po raz pierwszy w Polsce będzie możne zobaczyć możliwości Oki Pro8342WT – drukarki wykorzystującej zaawansowaną technologię białego tonera. Oki pokaże też eko-solwentowe plotery i drukarki Pro Series Graphic Arts.

Na Festiwalu Druku 2017 firma OKI (stoisko C10) wraz z partnerami (Extreme – stoisko G6, Alma Trend – stoisko  E6, hala 3) zaprezentuje najnowsze rozwiązania ze swojego portfolio dedykowanego branży wydruków profesjonalnych oraz graphic arts. Polska premiera drukarki Pro8432WT wykorzystująca zaawansowaną technologię białego tonera,  wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s oraz M-64sLCIS,  4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series Graphic Arts: Pro9541, Pro9542, Pro7411WT oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – tegoroczna ekspozycja OKI jest niezwykle bogata w innowacyjne urządzenia będące odpowiedzią na potrzeby firm zajmujących się kreatywnymi wydrukami.

Polska premiera Oki Pro8432WT, kolorowej drukarki w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, odbędzie się na stoisku partnera Oki firmy Alma Trend (E6, hala3). Specjaliści Alma Trend przygotowali też bezpłatne warsztaty z termotransferu pod hasłem „Amazing, but true”.

Tegoroczna edycja Festiwalu Druku jest dla nas szczególna, ponieważ prezentujemy bardzo szerokie portfolio naszych urządzeń i to na 3 stoiskach. Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe OKI E-64s oraz M-64sLCIS z serii ColorPainter dla rynku graficznego będzie można obejrzeć na naszym stoisku  nr C10. Zapewniają one niezrównaną jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowychDruk eko-solwentowy to interesująca propozycja dla tych firm, które drukują wiele projektów wielkoformatowych oraz cenią sobie niski koszt, bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Oba modele spełniają najwyższe wymagania dotyczące druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę, gwarantując przy tym wyjątkową jakość i wydajność. Na stanowiskach naszych partnerów zwiedzający będą mogli zobaczyć też możliwości naszych innowacyjnych drukarek wyposażonych w tonery białe i neonowe – Krzysztof Nakielski, Product Marketing Manager Oki Systems Polska

E-64s

Urządzenie E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Szeroki zakres barw, wyraźne, nasycone kolorem i lśniące wydruki, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: te cechy sprawiają, że na urządzeniu można uzyskać płachty do wielu zastosowań informacyjno-upiększających. M-64s wyposażony został w system o dużej pojemności tuszu – LCIS. Ploter zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. M-64sLCIS jest wyposażona w 4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru, dzięki czemu może w sposób ciągły produkować dużą ilość wydruków. Technologie Dynamic Dot Printing (DDP) i Smart Pass 4 (SP4) gwarantują niebywałą jakość.

Pro8432WT

Pro8432WT to najnowszy model drukarki Oki wykorzystujący technologię druku w bieli. Swoim potencjałem zachwyci wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m² z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje wysoką funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron. Wielopoziomowa technologii ProQ, toner Microfine High Definition w połączeniu z technologią LED gwarantują wyraziste, ostre wydruki.

Pro6410 NeonColor

Pro6410 NeonColor to drukarka, która wprowadza kolorowy druk w zupełnie nowy wymiar. Została ona wyposażona w tonery neonowe, które umożliwiają drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przyciągających oko fluorescencyjnych wzorów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach, zastosowań jest bardzo wiele.

Pro9541 i Pro9542

Modele drukarek Pro9541 i Pro9542 łączą w sobie technologię wysokiej rozdzielczości cyfrowego druku LED z wielokrotnie nagradzaną technologią 5 – tonerowego druku (CMYK + 1). Oferują dzięki temu niedrogie i wydajne wydruki, tradycyjnie osiągane tylko przez drogie urządzenia produkcyjne.

Pro711WT

Pro711WT oferuje możliwość drukowania z wykorzystaniem czterech kolorów (CMY oraz białym) na papierze o gramaturze do 250g/m2, a także efektywny druk w szerokim zakresie zastosowań i na dużej gamie nośników do A4, w tym również druk banerów o długości maksymalnie 1320 mm. Szybkość druku w kolorze to 34 str./min.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
biznes

Akcjonariusze Komputronika zadecydują o dywidendzie

gpw

GPW: podsumowanie sierpnia – gorszy wynik na rynku Catalyst