in ,

Szkoły bezpieczne z pakietem edukacyjnym Bitdefender

Tego, że każda szkoła potrzebuje zabezpieczenia swojej infrastruktury przed zagrożeniami, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Wie o tym zarówno dostawca systemu zabezpieczeń, jak i jego odbiorca. Sęk w tym, aby szkoła wybrała taki system ochrony, który w pełni zaspokoi jej oczekiwania.

Placówki edukacyjne to klienci specyficzni: wiedzą, czego potrzebują, ale nie zawsze mają odpowiednie zasoby, aby swoje potrzeby zrealizować. Ważne więc, aby oprogramowaniem ochronnym, na które się zdecydują, można było łatwo zarządzać. Ten warunek spełnia pakiet edukacyjny Bitdefender. Można nim łatwo zarządzać z poziomu przeglądarki – konsola pozwala na zdalne instalowanie oprogramowania antywirusowego, konfigurowanie ochrony i aktualizację.

Same zalety

Z pakietem edukacyjnym Bitdefender kontrola jest bardzo prosta. Aplikacja kliencka została zaprojektowana tak, by chronić każdy system cicho i dyskretnie. Ponieważ ustawienia bezpieczeństwa każdego komputera są sterowane centralnie z konsoli w chmurze, użytkownik nie musi wykonywać żadnych działań. Administratorzy mają pełną kontrolę nad sprzętami w placówce, mogą uruchamiać skanowanie na żądanie, aktualizować i podglądać zdarzenia z zakresu bezpieczeństwa, a także ograniczyć zakres przeglądanych przez uczniów stron, czy nawet zablokować porty USB – w celu ograniczenia ryzyka zainfekowania sprzętu oprogramowaniem z zewnątrz.

Chronione mogą być i stacje robocze, i serwery. Bitdefender dba o wszystko bez względu na połączenie komputerów Mac i PC – wszystkie są objęte tą samą licencją i mogą być zarządzane z tej samej konsoli zarządzającej.

Pakiet edukacyjny dla szkół jest przeznaczony dla wszystkich jednostek edukacyjnych (szkół, przedszkoli, placówek szkolno-wychowawczych itp.). Pakiet posiada takie same funkcjonalności jak wersje komercyjne oprogramowania Bitdefender, jednak w ramach oferty edukacyjnej jest dostępny w specjalnej cenie.

Niewątpliwe korzyści płynące z dołączenia do grona naszych partnerów to przede wszystkim możliwość wzbogacenia oferty o jedno z najlepszych rozwiązań antywirusowych na rynku.

Posiadamy szeroką ofertę produktów, różne modele sprzedaży, a także rozbudowane pakiety partnerskie, w ramach których resellerzy zyskują bonusy za dobrą sprzedaż. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim: proste i przejrzyste zasady, szybka realizacja zamówień i brak kosztów przesyłek. Oferujemy zarówno wsparcie marketingowe oraz przed- i posprzedażowe, jak i dedykowanego opiekuna handlowego oraz dogodne terminy płatności. Gwarantujemy interesujące promocje, udział w eventach, targach, spotkaniach, dostęp do newslettera biznesowego oraz wpis firmy partnerskiej na stronie Bitdefender.pl, a także wysokiej jakości materiały marketingowe (w tym możliwość tworzenia materiałów na zamówienie) oraz mailing do klienta końcowego z naszej bazy o comiesięcznych promocjach, zawierający logo oraz link do sklepu partnera. – Alan Gajewski, Marketing Bitdefener Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
huawei logo

Mediatel i Huawei nadal zainteresowane współpracą

sony ifa telewizor

IFA 2017: 77-calowy telewizor od Sony