Złoty w piątek rano stabilny

Udostępnij

Notowania złotego w stosunku do innych walut w piątek rano pozostawały stabilne. Euro ok. godz. 9 kosztowało niespełna 4,78 zł. Od początku dnia zyskało 0,05 proc., jednak jest tańsze niż w czwartek po południu, gdy kurs euro wynosił 4,84 zł.

Kurs dolara pozostał prawie niezmieniony zarówno w stosunku do początku dnia, jak i do czwartkowego popołudnia. Ok. godz. 9 dolar kosztował nieco ponad 4,7 zł.

Kurs franka również prawie się nie zmienił i wynosił niespełna 4,83 zł, a więc podobnie jak na początku handlu w piątek oraz w czwartek po południu. (PAP)

Źródło:PAP

Zobacz

Prezes PiS: projekty takie jak przekop Mierzei i Baltic Pipe służą budowie silnej i bezpiecznej Polski

Projekty takie jak przekop Mierzei Wiślanej i Baltic Pipe służą budowie silnej i bezpiecznej Polski; gazociąg i inne inwestycje w tym obszarze to nowa jakość w naszej części Europy, choć jeszcze wiele wyzwań przed nami - napisał w liście z okazji otwarcia Baltic Pipe prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Rząd przyjął projekt ustawy o ochronie odbiorców energii

Rada Ministrów na poniedziałkowym posiedzeniu przyjęła projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej - poinformował rzecznik rządu Piotr Muller w TVP. Koszt zamrożenia cen rząd szacuje na ok. 23 mld zł.
- Reklama -

REKLAMA