Bezprzewodowy BenQ W1800i 4K UHD Android TV – projektor kina domowego z fabryczną kalibracją kolorów i trybem filmowca

- Reklama -

Firma BenQ wprowadza na polski rynek inteligentny projektor kina domowego z 100% pokrycia palety kolorów Rec.709 i systemem Android TV. Projektor W1800i True 4K HDR umożliwia oglądanie w domowym zaciszu filmowych hitów i superprodukcji z niezwykłą wiernością kolorów, zachowaniem tempa projekcji i jakością obrazu 4K, dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

Dzięki Android TV projektor BenQ W1800i zapewnia natychmiastowy, bezpośredni dostęp do wszystkich treści znalezionych w Google Play. Jest również wyposażony w wieloplatformową projekcję bezprzewodową.

benq

CinematicColor™ to wierność kolorów

qu8Opracowując i implementując w swoich urządzeniach rozwiązanie CinematiColor™ firma BenQ zapewnia hollywoodzki poziomów wiernego odwzorowania kolorów. Jasność 2000 ANSI lumenów i rozdzielczość 4K z obsługą HDR sprawiają, że ​​W1800i idealnie pasuje do kina domowego czy centrów domowej rozrywki.

Tryb filmowca zachowuje wizję reżysera

Tryb filmowca (Filmmaker) zachowuje oryginalny rytm ruchu, kolory, jasność i dynamikę obrazu, czyli nastroje i atmosferę jaką zaplanowali twórcy filmu dla odbioru na dużym ekranie. W1800i pozwala realizować pragnienie filmowców, by widzowie domowi mogli przeżywać dynamiczne sceny i nostalgiczne chwile w sposób, w jaki planowali ono tworząc swoje dzieła.

Fabrycznie skalibrowana dokładność kolorów po wyjęciu z pudełka

W1800i zapewnia 100% pokrycie kinowej palety kolorów Rec. 709 z Delta E≤3. Każdy projektor jest indywidualnie fabrycznie testowany i kalibrowany kolorystycznie, a użytkownik otrzymuje raport z kalibracji.

benq

Jeden przycisk otwiera nowoczesne centrum kina domowego

Projektor BenQ W1800i jest wyposażony w certyfikowaną przez Google platformę Android TV™. Zapewnia to natychmiastowy, bezprzewodowy dostęp do wszystkich treści w sklepie Google Play: najnowszych seriali telewizyjnych, filmów, koncertów, sportu i gier. Pozwala cieszyć się natychmiastową łącznością z Amazon Prime Video i Disney+. Komunikacja międzyplatformowa umożliwia bezprzewodowe przesyłanie treści wideo z dowolnego urządzenia bezpośrednio do projektora.

Dystrybutorami projektora są:
AB S.A., Action S.A., ALSO Polska, ED System Polska Sp. z o.o.

- Reklama -
Źródło:BenQ

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -
?c=29894&m=1540752&a=289196&r=&t=html