Nowe projektory biznesowe z serii ME od Sharp/NEC

- Reklama -

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek najnowsze modele projektorów biznesowych z serii NEC ME. Seria ta znana jest z dobrej jakości obrazu, wydajności i niezawodności w małych salach konferencyjnych i klasach szkolnych. Nowe projektory to kompaktowe, ale wydajne narzędzia ze zintegrowanymi głośnikami 16W, kompatybilnością z HDMI i przyszłościowym przetwarzaniem sygnału wejściowego 4K@30 Hz. Charakteryzują się wyjątkową trwałością lampy – do 20 000 godzin bezproblemowej projekcji, co eliminuje wysiłek i koszty związane z wymianą lampy.

NEC

Nowe projektory NEC ME403U oraz NEC ME383W umożliwiają realizację szerokiej gamy scenariuszy zastosowań dzięki możliwości prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem wielu źródeł, wydajnej pracy w trybie dzielenia ekranu i funkcjom bezprzewodowym. Wielu użytkowników może bezproblemowo łączyć się i udostępniać treści bez konieczności przełączania kabli. Podobnie, duże powiększenia optyczne w obu najnowszych modelach, ułatwiają ich ustawienie w pomieszczeniu lub instalację na istniejącym uchwycie sufitowym.

NEC

Podstawowe dane najnowszych modeli to m.in.:
– NEC ME403U – rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200, jasność 4000 AL i 1,6-krotny zoom optyczny.
– NEC ME383W – rozdzielczość WXGA 1280 x 800, jasność 3800 AL i 1,7-krotny zoom optyczny.

Więcej informacji na temat projektorów biznesowych NEC ME403U, NEC ME383W oraz pozostałych modeli z rodziny Sharp/NEC można znaleźć na stronach internetowych:
https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-biznesowe/rp/ME403U.xhtml

https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Projektory/Projektory-biznesowe/rp/ME383W.xhtml

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -
?c=29894&m=1540752&a=289196&r=&t=html