in ,

Rodzina S9 Samsunga zapowiada nowego członka

Na rynku smartfonów możemy znaleźć pewną niszę, gdzie klienci żądają pewnych określonych parametrów, dla których specyfikacja telefonu nadal jest ważna jednak w związku z pewnymi sytuacjami potrzebują urządzenia odpornego na upadki, wstrząsy, pył czy wodę.

Od serii S4 Samsunga możemy zauważyć, że do rodziny po pewnym czasie od premiery dołącza telefon przeznaczony do zadań ekstremalnych. Specyfikacja nie odbiega od brata lub braci, ale otrzymujemy urządzenie, które jest tak naprawdę wzmocnionym wariantem, który nie ma się, czego wstydzić. Tak samo wygląda to w tym wypadku.

Galaxy S9 Active otrzyma 5,8-calowy ekran AMOLED w rozdzielczości 2960×1440 oraz popularnych ostatnio proporcjach 18,5:9. Sercem urządzenia będzie tym razem najnowszy procesor ze stajni Snapdragona o numerze 845. Nie jest wiadome czy dostaniemy również wersję na Exynosie 9810. Pamięć RAM, jak i przestrzeń dla użytkownika w niezmienionych wartościach – 4 GB RAM/64 GB. Aparaty również mają zostać przeniesione bezpośrednio od brata. Niespodzianką może być pojemność baterii, która została zwiększona do 4000 mAh. Mamy, więc kopię normalnej S9 z większą baterią i ulepszoną wodo/pyło odpornością. Niestety nie znamy szczegółów ani konkretnych certyfikatów, które otrzyma nowy smartfon Samsunga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
biznes

Shoppertainment to klucz do zwiększenia sprzedaży w sklepie

cisco

WAN nie musi już być „martwym punktem środowiska IT” – rozwiązanie Cisco