in ,

Schneider Electric z nową Dyrektor działu IT Division

Naukowcy wierzą w technologię i przekonują

Od 1 września funkcję dyrektora działu IT Division w Schneider Electric Polska pełni Małgorzata Kasperska. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za wzmocnienie działu sprzedaży, utrzymanie wiodącej pozycji marek Schneider Electric na rynku oraz jeszcze ściślejszą współpracę z partnerami.

schneider electricMałgorzata Kasperska jest ekspertem w dziedzinie wdrażania nowoczesnych technologii i zarządzania. Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej, przez ostatnich 16 lat zarządzała firmą Emerson Network Power (aktualnie Vertiv) – najpierw na terenie Polski, później również w krajach bałtyckich. Dwa ubiegłe lata kierowała regionem całej Europy Centralnej, obejmującym dwadzieścia cztery kraje – od Polski po Izrael. W swojej dotychczasowej karierze zarządzała już kilkoma przedsiębiorstwami – w 1996 roku stanęła na czele Tour & Andersson Hydronics, polskiej spółki należącej do światowego lidera w zakresie systemów hydraulicznego równoważenia przepływów i ciśnień w instalacjach c.o., c.w.u., wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. W zaledwie trzy lata wyprowadziła spółkę na pozycję lidera polskiego rynku. W roku 2000 zarządzała firmą powstałą po fuzji T&A Hydronics i IMI International.

Na nowym stanowisku chcę przede wszystkim skupić się na wzmocnieniu sprzedaży działu IT Division. Przykładam dużą wagę do Zarządzania Sprzedażą oraz jestem rzecznikiem silnej, kompetentnej struktury serwisowej – jako elementu przewagi konkurencyjnej. APC by Schneider Electric to marka z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją, ale też ogromnym potencjałem do dalszego rozwoju. Dlatego też dołożę wszelkich starań, aby utrzymać pozycję lidera rynku – mówi Małgorzata Kasperska, Dyrektor IT Division w Schneider Electric.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
sony

Sony rozszerza możliwości swoich monitorów profesjonalnych

programista

GitHub dostępny w ofercie Nuvias