- Reklama -

Rozwiązania Sophos w ofercie Tech Data

Zobacz

- Reklama -

Tech Data ogłosiła dzisiaj zawarcie umowy dotyczącej oferowania produktów Sophos, światowego lidera w obszarze cyberbezpieczeństwa w Polsce, Szwecji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech. Partnerzy Biznesowi mają teraz dostęp do najnowocześniejszej oferty Sophos w obszarze cyberbezpieczeństwa dla użytkowników biznesowych, która obejmuje rozwiązania do ochrony punktów końcowych, zarządzanej odpowiedzi na zagrożenia, firewall nowej generacji oraz ochrony poczty e-mail i infrastruktury w chmurze.

Sophos wykorzystuje sztuczną inteligencję i analitykę uczenia maszynowego, aby chronić firmy przed stale ewoluującymi zagrożeniami dla cyberbezpieczeństwa. Ich rozwiązania są konsekwentnie doceniane w raporcie Gartner Magic Quadrant za ochronę punktów końcowych i innowacje w firewall.

David Ellis, vice president, security and mobility solutions, Europe, Tech Data, powiedział: “W Tech Data dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym Partnerom Biznesowym w zaspokajaniu stale zmieniającego się zapotrzebowania rynku na solidne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa. Oprócz programów wspierających, wiedzy o rozwiązaniach i cyfrowych narzędzi sprzedaży, tworzymy atrakcyjne portfolio wiodących na rynku marek dostawców nowej generacji, a Sophos doskonale pasuje do tego podejścia, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, które umożliwiają firmom ochronę na coraz bardziej złożonej i rozległej powierzchni ataku obejmujące wiele typów punktów końcowych, sieci i chmur”.

Dermot Hayden, director, distribution, EMEA, Sophos powiedział: „Wraz z przejściem na pracę hybrydową, adopcją chmury i przyspieszeniem cyfryzacji, cyberbezpieczeństwo jest ważniejsze niż kiedykolwiek, a oprogramowanie ransomware nadal stanowi główne zagrożenie dla firm w regionie EMEA. Ta umowa z Tech Data pomoże wprowadzić wiodące w branży rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa firmy Sophos do znacznie rozszerzonej sieci partnerów i klientów”.

Umowa jest rozszerzeniem istniejącej umowy dotyczącej oferowania przez Tech Data rozwiązań Sophos w Holandii i Belgii.

Za rozwój sprzedaży produktów Sophos w Tech Data w Polsce odpowiada Dawid Banasiuk, Networking & Security Team Leader.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -