Action S.A. oficjalnym dystrybutorem Samsung Semiconductor w Polsce

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
2 min

ACTION S.A. jest oficjalnym dystrybutorem produktów Samsung Semiconductor z kategorii enterprise w kraju, co pozwala na kompleksową obsługę klientów biznesowych. Współpraca ta umożliwia dostęp do innowacyjnych rozwiązań półprzewodnikowych Samsunga, takich jak pamięci NAND flash i DRAM, dyski SSD, procesory i czujniki obrazu. Bliska współpraca z wiodącym producentem pozwala na pełne wsparcie klientów biznesowych, włączając w to szeroką dostępność produktów, szybkie realizacje zamówień oraz solidne wsparcie techniczne.

 W kategorii pamięci DRAM, Samsung należy do czterech największych producentów na świecie obok SK Hynix, Micron i Nanya. Ponadto, w kategorii pamięci NAND, Samsung jest jednym z pięciu głównych graczy na rynku, obok SK Hynix (Solidigm), Micron, Kioxia i Western Digital.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy w swojej ofercie produkty takiego gracza jak Samsung Semiconductor. Obszerne i wciąż rozwijane portfolio producenta pozwala nam oferować klientom B2B wiele możliwości rozwoju współpracy w oparciu o pamięci DDR4 i DDR5 oraz dyski SSD różnych typów i interfejsów w kategorii enterprise.”

podkreśla Jakub Mroczek, Product Manager w ACTION S.A.

Na autorskiej platformie sprzedażowej ACTION S.A., czyli i-serwisie, prezentowane są produkty o kodzie producenta “SA4” z oferty Samsung Semiconductor. Platforma ta zaleca moduły pamięci RDIMM i UDMM ECC zarówno dla DDR4, jak i DDR5. W przypadku dysków SSD, w ofercie znajdują się dyski SATA, SAS i NVMe o różnych pojemnościach i formatach.

Już niedługo dział BEST w ACTION będzie mógł zaoferować klientom nowe rodziny dysków SSD firmy Samsung Semiconductor. W ofercie znajdą się serie PM893a, zastępująca serię PM893, dostępna w pojemnościach od 480GB do 7,680GB oraz seria PM897a, zastępująca linię dysków PM897, oferowana w pojemnościach od 480GB do 3,840GB.

- Advertisement -

ACTION S.A. nieustannie dąży do poszerzania swojej oferty o nowe produkty i technologie, aby spełnić rosnące wymagania klientów biznesowych. Dostarczanie produktów Samsung Semiconductor oznacza, że ACTION S.A. może sprostać różnorodnym potrzebom przedsiębiorstw w zakresie pamięci masowych i rozwiązań półprzewodnikowych.

SOURCES:Action
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -