Akcje Passus już na głównym parkiecie GPW

Akcje Passus już na głównym parkiecie GPW

Za nami pierwszy debiut na GPW w tym roku. Tym razem spółka IT Passus S.A. przeniosła notowania swoich akcji z rynku NewConnect na główny parkiet.

Tuż po debiucie ceny akcji Passus rosły do poziomu powyżej 40 zł, by chwilę później zniżkować do niemal 35 zł za akcję. Jednak po godzinie kurs się ustabilizował na poziomie około 39 zł.

Grupa Passus specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu wysoko specjalizowanych rozwiązań informatycznych z zakresu monitorowania i poprawy wydajności sieci i aplikacji oraz bezpieczeństwa IT zarówno w architekturze on-premise jak i środowiskach hybrydowych, chmurze prywatnej i publicznej. W skład Grupy wchodzą firmy Passus S.A., Chaos Gears S.A., Wisenet Sp. z o.o. oraz Sycope S.A.

W 2017 roku firma spełniła wymagania stawiane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i uzyskała świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego, które potwierdzają zdolność spółki do realizacji usług w instytucjach i gałęziach przemysłowych związanych z dostępem do informacji niejawnych – krajowych, NATO oraz Unii Europejskiej.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów