Arrow wprowadza ArrowSphere Assistant – pierwszy w dystrybucji asystent wspierany przez AI

Arrow Electronics, Inc., wprowadza rewolucję w zarządzaniu biznesem chmurowym, prezentując ArrowSphere Assistant – innowacyjne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Azure AI, narzędzie to zapewnia partnerom Arrow nie tylko nowe możliwości, ale także zwiększa ich efektywność i ułatwia zarządzanie działalnością w chmurze.

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
1 min

Globalny dostawca rozwiązań technologicznych, Arrow Electronics, Inc., udostępnił wstępną wersję ArrowSphere Assistant, czyli bazującego na sztucznej inteligencji asystenta do zarządzania biznesem w chmurze. Rozwiązanie to daje partnerom Arrow nowe możliwości, zwiększa ich wydajność i jednocześnie ułatwia zarządzanie biznesem chmurowym na platformie ArrowSphere Cloud.

Korzystający z technologii Microsoft Azure AI, ArrowSphere Assistant usprawnia pracę Partnerów poprzez szybsze podejmowanie świadomych decyzji, natychmiastowe działanie i lepsze możliwości dostarczania usług w chmurze ich klientom. W zaledwie kilku krokach pozwala użytkownikom na znalezienie i zrozumienie najważniejszych obszarów, na jakich powinni się skoncentrować w codziennym biznesie w chmurze. ArrowSphere Assistant pomaga generować szczegółowe raporty, uzyskiwać rekomendacje, tworzyć komunikaty w oparciu o wnioski i przekształcać niewykorzystane dane biznesowe w nowe szanse biznesowe, umożliwiając tym samym lepsze zagospodarowanie czasu pracy.

Firmy Arrow i Microsoft podjęły ścisłą współpracę tak, aby leżącą u podstaw nowego narzędzia technologię dostosować do najtrudniejszych wyzwań biznesowych stojących przed partnerami Arrow. Uzyskane opinie wskazują, że ArrowSphere Assistant będzie mieć duży wpływ na wydajność działania i zyski partnerów.

Użytkownicy platformy ArrowSphere Cloud już teraz mogą uzyskać wcześniejszy dostęp do ArrowSphere Assistant. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

- Advertisement -
Udostępnij
- REKLAMA -