Commvault pod nowymi rządami

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Firma Commvault poinformowała o mianowaniu Sanjaya Mirchandani na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego oraz członka Zarządu spółki. Obejmuje on nowe stanowisko w Commvault ze skutkiem natychmiastowym zastępując na nim emerytowanego Boba Hammera. Sanjay Mirchandani wcześniej był Prezesem i Dyrektorem Generalnym w Puppet, firmie z Oregonu tworzącej zaawansowane oprogramowanie. Hammer zarządzał firmą przez ponad dwie dekady i doprowadził jej wartość do poziomu 3,1 miliarda dolarów amerykańskich.

Firma ogłosiła również mianowanie Nicka Adamo na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Zastąpi on Hammera, który pozostanie w Radzie jako Emerytowany Przewodniczący. Obie zmiany wejdą w życie z dniem 18 kwietnia 2019 r.

Powołanie Mirchandani na stanowisko prezesa stanowi zakończenie szeroko zakrojonych poszukiwań, będących częścią inicjatywy transformacyjnej, mającej na celu zwiększenie wydajności biznesowej i przyspieszenie rozwoju Commvault. Mirchandani to bardzo doświadczony manager, zajmował wysokie stanowiska kierownicze w VMware, EMC i Microsoft. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie transformacji IT. W Puppet powiększył bazę użytkowników rozwiązań Open Source i rozwiązań komercyjnych do ponad 40 000, w tym 75% z listy Fortune 100.

Skomentuj
- Reklama -

e-Doręczenia: usługi zaufania do obligatoryjnego wdrożenia przed 1 stycznia 2024 r.

W lutym bieżącego roku rząd podjął decyzję o przesunięciu terminu wejścia w życie przepisów zobowiązujących firmy do wdrożenia usługi e-Doręczeń.

4 min czytania

Polska spółka istotnym graczem na rynku AI i Big Data

W 2022 roku polska spółka Addepto umocniła swoją pozycję na międzynarodowym rynku rozwiązań opartych na Sztucznej Inteligencji (AI) i Big

4 min czytania