Ad image

Commvault znów liderem Magicznego kwadratu Gartnera

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min

Firma Commvault, wiodący producent rozwiązań zarządzania danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, poinformowała, że Gartner przyznał jej pozycję lidera w najnowszym raporcie: „2021 Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions”. Raport poświęcony rynkowi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, koncentruje się na szerokim zakresie obciążeń/aplikacji i możliwościach oferowanych przez dostawców.

„Backup i odzyskiwanie danych mają kluczowe znaczenie w dobie rosnących zagrożeń dla danych i coraz większej liczby ataków”powiedział Ranga Rajagopalan, VP of Product Management w firmie Commvault. „Wyjątkowa pozycja naszej firmy umożliwia zajęcie się krytycznymi przypadkami zastosowań, z jakimi spotykają się klienci w trakcie transformacji. Najpoważniejsze z nich to ochrona przed oprogramowaniem ransomware, ochrona danych w środowiskach chmurowych, hybrydowych i lokalnych, a także backup w formie usługi (BaaS). Nasze modele dostaw i wiodąca pozycja w zakresie SaaS zapewniają klientom wiodącą technologię, niezależnie od tego w jakim modelu zechcą z niej korzystać”.

Z raportem 2021 Gartner Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions 2021 r., można zapoznać się na stronie: https://www.commvault.com/itleaders

Czytaj więcej o Commvault