Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store

- Reklama -

CD Projekt poinformował, że Cyberpunk 2077 powraca na platformę PlayStation Store, której właścicielem jest Sony Interactive Entertainment.

Sony wycofało Cyberpunk 2077 niedługo po premierze z powodu błędów i problemów technicznych w grze. Po premierze w grudniu 2020 roku, Cyberpunk zebrał wiele negatywnych opinii dotyczących problemów technicznych, niekiedy uniemożliwiających rozgrywkę. Premiera gry była jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2020 roku, jednak przyniosła spore rozczarowanie. Wpłynęła także na sytuację finansową CD Projektu, który od momentu premiery boryka się z problemami wizerunkowymi dotyczącymi nie tylko jakości produkcji, ale także warunków pracy oraz kwestii inwestycyjnych. Od szczytu cen akcji polskiego studia tuż przed premierą do teraz, ich wartość spadła o 50 proc. W zeszłym tygodniu przedstawiciele brytyjskiego akcjonariusza CD Projektu, Abri Advisors, wysłali list, w którym domagają się usunięcia członków zarządu CD Projektu w związku z fiaskiem premiery Cyberpunk. W rozumie z Bloomberg, przedstawiciel Abri Advisors stwierdził, że „nawet gdybyś specjalnie chciał, nie popełnisz tylu błędów co ci goście”.

- Reklama -
Źródło:CD Projekt

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -
?c=29894&m=1540752&a=289196&r=&t=html