Datech zapewnia partnerom Autodesk dostęp do wiodącego oprogramowania GIS firmy Esri

Udostępnij

Datech Solutions, jednostka biznesowa Tech Data, a TD SYNNEX company, będący autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Autodesk, podpisał umowę z Esri, światowym liderem w dziedzinie inteligentnej lokalizacji, która umożliwia dystrybucję wspólnej oferty Autodesk i Esri w celu wsparcia modelowania informacji o budynku (BIM) i współpracy w chmurze w systemie informacji geograficznej (GIS) w całym regionie EMEA, w tym w Polsce. Wspólna oferta obejmuje technologię ArcGIS GeoBIM Esri w połączeniu z Autodesk BIM Collaborate Pro.

Nowa relacja daje partnerom biznesowym działającym na rynku architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) możliwość rozszerzenia swojej oferty, zwiększenia przychodów i rentowności oraz dostarczania większej wartości klientom końcowym.

ArcGIS GeoBIM pozwala użytkownikom na modelowania informacji o budynku (BIM), a zespołom projektowym na czerpanie pełnych korzyści z GIS. Zapewnia innowacyjne, łatwe w użyciu środowisko internetowe, które umożliwia wykorzystanie danych z wielu systemów. Łączy się również bezpośrednio z Autodesk BIM Collaborate Pro, opartym na chmurze oprogramowaniem do współpracy i współtworzenia wchodzącym w skład Autodesk Construction Cloud.

Séamus Hurley, vice president, Europe, Datech Solutions, Tech Data, oświadczył: „ArcGIS GeoBIM Esri daje partnerom Autodesk nowe sposoby zapewniania swoim klientom AEC wyjątkowego, ujednoliconego doświadczenia i możliwości maksymalizacji wartości danych geoprzestrzennych oraz dostarczania przełomowych rozwiązań i doskonałych wyników. Zapewnia partnerom biznesowym idealny sposób na poszerzenie swojej oferty i dodanie większej wartości do portfolio Autodesk”.

Kathleen Kewley, director, global business development, AEC for Esri skomentowała: „Dzięki rozwiązaniom Esri podmioty działające w segmencie AEC mogą poprawić efektywność budowy, projektowania i eksploatacji w całym cyklu życia projektu. Nasze partnerstwo z Datech da wielu innym partnerom Autodesk możliwość zaoferowania naszym klientom innowacyjnego rozwiązania ArcGIS GeoBIM”.

Dzięki niezrównanej wiedzy i doświadczeniu w zakresie rozwiązań AutoCAD oraz spersonalizowanym usługom, które oferuje partnerom biznesowym, Datech ma ugruntowaną pozycję wiodącego dystrybutora Autodesk w regionie EMEA. Umowa z Esri jest częścią szerszego planu strategicznego, w ramach którego Datech zapewni wybrane rozwiązania dodatkowe, które umożliwią partnerom biznesowym zwiększenie wartości dodanej, a tym samym wzrost lojalności i satysfakcji klientów.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i bogatemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań Autodesk, wspartemu siłą operacyjną, logistyczną i finansową Tech Data, Datech Solutions może wspierać partnerów Autodesk w maksymalizacji sprzedaży i rentowności, zwiększaniu efektywności biznesowej i pomaganiu im w osiąganiu wyższych poziomów satysfakcji konsumenta.

Za rozwój sprzedaży oprogramowania Esri z ramienia Datech Solutions w Polsce odpowiada Małgorzata Bajgrowicz, Business Development Manager AEC.

Źródło:Tech Data

Zobacz

Co się lepiej sprzedaje – mieszkania, domy czy grunty?

Mieszkania, domy czy grunty – w co obecnie inwestować?...

Na Światowym Forum Miejskim opublikowano dokument World Cities Report 2022

Zawierający analizę trendów i wyzwań w rozwoju miast dokument World Cities Report 2022 opublikowano w środę w trakcie Światowego Forum Miejskiego w Katowicach. Raport diagnozuje stojące przed miastami zagrożenia, ale też wskazuje na pozytywne dla nich rozwiązania.

Menager z Doliny Krzemowej dołącza do krakowskiej firmy IT

Przez lata pracował w Apple, m.in. jako dyrektor ds....

Sasin: Polsce nie grozi niedobór żywności

Polsce nie grozi niedobór żywności. Na nasze potrzeby żywności wystarczy - zapewnił w sobotę wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Dodał, że niedobór żywności w Europie czy na świecie może spowodować wzrost jej cen.

Za pomocą druku 3D naukowcy naprawili barki u szczurów

Zespół z Korei Południowej wydrukował wypełnioną komórkami macierzystymi strukturę, którą wszczepił szczurom z uszkodzonym stawem w barku. Terapia spowodowała regenerację i gryzonie odzyskały sprawność.

Ceny gazu w Europie w górę w reakcji na mocne cięcia dostaw z Rosji

Ceny gazu w Europie są coraz wyższe w reakcji na mocne cięcia dostaw tego paliwa z Rosji. Benchmarkowe kontrakty na gaz w Amsterdamie (ICE Endex Dutch TTF) są wyceniane wyżej o 5,1 proc. po 135,00 euro za MWh, po wzroście ceny wcześniej o 6,9 proc. - podają maklerzy.
- Reklama -