GK Action – wzrost obrotów o 10% w lutym 2023

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

Grupa Kapitałowa Action S.A. ogłosiła, że jej wstępne, szacunkowe obroty za luty 2023 wynoszą 187 milionów złotych. To o 10% więcej niż obroty z lutego 2022 roku. Warto zaznaczyć, że cała Grupa miała marżę na poziomie 8,2%, co potwierdza stabilność finansową i rozwój firmy.

Zarząd Action S.A. informuje, że zbliża się do końca księgowania dokumentów z lutego 2023 roku i już teraz przekazuje informacje o wstępnych, szacunkowych obrotach Grupy Kapitałowej Action S.A. za ten okres. Obroty wynoszą 187 mln złotych i są o 10% wyższe niż w lutym 2022 roku oraz o 4 mln zł mniejsze w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Jednocześnie Zarząd podkreśla, że wartość osiąganej przez Grupę Kapitałową marży utrzymuje się na wysokim poziomie wynoszącym szacunkowo 8,2% – tyle samo, co w styczniu 2023. To oznacza, że spółka dobrze radzi sobie w trudnych warunkach rynkowych.

Firma Action S.A. oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach. Grupa Kapitałowa Action S.A. działa w Polsce oraz za granicą, a jej produkty są dostępne w wielu kanałach sprzedaży, w tym sklepach internetowych, stacjonarnych i poprzez dystrybutorów.

SOURCES:Action S.A.
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *