Google Cloud i SAP nawiązują partnerstwo

- Reklama -

Google Cloud i SAP ogłaszają dziś rozszerzone partnerstwo strategiczne, aby pomagać klientom w przeprowadzaniu transformacji biznesowych i migracji krytycznych systemów do chmury. Współpraca pozwoli również wykorzystywać możliwości Google Cloud w zakresie sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).

W ramach nawiązanej umowy, Google Cloud staje się strategicznym partnerem chmurowym w programie “RISE with SAP”. Obie firmy będą współpracować, by przyspieszać migrację klientów i procesów biznesowych do chmury. Ponadto klienci będą mogli korzystać z globalnej dostępności wielu usług i produktów SAP® dzięki niezawodnej, skalowalnej infrastrukturze chmurowej i szybkiej sieci, jaką oferuje Google Cloud, w tym z takich narzędzi jak SAP Analytics Cloud czy SAP Data Warehouse Cloud w ramach SAP Business Technology Platform (SAP BTP). ­

– Google Cloud i SAP łączy zaangażowanie we wspieranie klientów w osiąganiu  sukcesów i wzroście biznesu. Cieszymy się, że możemy razem współpracować, aby przyspieszyć transformacje cyfrowe przedsiębiorstw z SAP na Google Cloud, wykorzystując możliwości chmury nowej generacji powiedział Rob Enslin, prezes Google Cloud. Dzięki wsparciu dla “RISE with SAP” i pogłębionym integracjom między SAP i Google Cloud, nowe partnerstwo umożliwi klientom bezproblemowe przeniesienie ich najbardziej krytycznych systemów biznesowych i aplikacji do przyszłościowego, bezpiecznego i charakteryzującego się niskimi opóźnieniami środowiska oraz pozwoli na prowadzenie zrównoważonych działań w najczystszej chmurze w branży.

– “RISE with SAP” został wdrożony przez klientów, którzy poszukują nowych możliwości na drodze transformacji w Inteligentne Przedsiębiorstwo. Teraz rozszerzamy nasze partnerstwo z Google Cloud, aby przedsiębiorstwa mogły odnosić jeszcze większe sukcesypowiedział Thomas Saueressig, członek zarządu SAP SE, odpowiedzialny za SAP Product Engineering. – Integracja pomiędzy rozwiązaniami SAP, platformą BTP a infrastrukturą Google Cloud w połączeniu z możliwościami w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i analityki, dają klientom zarówno wybór, którego oczekują, jak i innowacyjne portfolio, którego poszukują, aby przekształcić swoje firmy w chmurze.

- Reklama -
Źródło:Google Cloud

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -