Infor Marketplace zintegrowany z popularnym rozwiązaniem AI. Dostawca zapowiada dalszy rozwój

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

Infor niedawno poinformował o dalszym rozwoju swojej platformy Infor Marketplace. Platforma ta oferuje obecnie ponad 150 rozwiązań, które obejmują opracowane przez partnerów aplikacje rozszerzające funkcjonalność systemów Infor ERP oraz treści Infor wykorzystujące technologię platformy Infor i model językowy ChatGPT firmy OpenAI.

“Infor Marketplace to duża i rozwijająca się sieć partnerów Infor. Ten rozwijający się ekosystem oprogramowania dla przedsiębiorstw zapewnia użytkownikom wygodę, elastyczność i pewność we wdrażaniu rozwiązań dzięki którym ich firmy mogą odnosić większe sukcesy” podkreśla Massimo Capoccia, dyrektor ds. innowacji w Infor.

Rozwiązania partnerów

Infor Marketplace oferuje kilka nowych, opracowanych przez partnerów rozwiązań. Accure AB oferuje kompletny pakiet dla systemu M3 – Accure Cloud for M3, który pomaga monitorować i prowadzić proces przetwarzania i przekazywania wszystkich dokumentów, formularzy, etykiet, raportów itp.

LeaseQuery oferuje oparte na chmurze rozwiązanie, które upraszcza rozliczanie leasingu i ułatwia organizacjom zachowanie zgodności z przepisami, a Foreign Exchange (FOREX) for Infor – LN Edition, oferowane przez firmę PCG, zapewnia firmom możliwość zarządzania międzynarodowymi budżetami, zamówieniami, fakturami i raportami.

ChatGPT OpenAI wspiera rozwiązania CloudSuite

Jednym z nowych rozwiązań oferowanych przez Infor na Infor Marketplace jest widget Ask ChatGPT. To inteligentne narzędzie łączy zaawansowane możliwości ChatGPT, najnowocześniejszego modelu językowego firmy OpenAI, z informacjami w kontekście biznesowym w środowisku chmury Infor. Klienci Infor mogą zapytać na przykład o pomysły, jak promować sprzedawane produkty lub uzyskać opinie na temat produktu czy partnera biznesowego w oparciu o powszechnie dostępne informacje.

Infor Marketplace: platforma dla produktów i usług

Infor Marketplace funkcjonuje obecnie jako giełda ofert, na której klienci mogą się zarejestrować, aby otrzymywać informacje i zasoby związane z szeroką gamą rozwiązań i usług Infor oraz partnerów firmy. W przyszłości Infor planuje rozwinąć ją w działającą w czasie rzeczywistym platformę, na której użytkownicy będą mogli prowadzić działalność e-commerce.

SOURCES:Infor
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -