in

Jak wypożyczyć auto na kilka godzin?

Usługa carsharingu jest niezwykle prosta i czytelna. Dzięki temu nie tylko pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także na oszacowanie kosztów i szybkie reagowanie na wydarzenia każdego dnia. Z drugiej strony czasami sytuacja wymaga od Ciebie posiadania samochodu na parę godzin. Z jakiego modelu usługi powinieneś wówczas skorzystać, aby cieszyć się jazdą bez zbędnych płatności?

Model bazowy

Usługi oferowane przez 4mobility.pl dzielą się na otwarte i bazowe. Te pierwsze skupiają się wokół zasady ad hoc i są doskonałym pomysłem na szybką jazdę po mieście.
Z drugiej strony mamy ofertę bazową, która wymaga pewnego zaplanowania. To właśnie ten model idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy potrzebujesz samochodu na kilka godzin.

Od czego zacząć?

Model bazowy, podobnie jak i otwarty, opiera się na aplikacji. Jednak w tym przypadku musisz doskonale zdać sobie sprawę z tego czego oczekujesz od wynajmu. Carsharing bazowy pozwala Ci na rezerwację wybranego pojazdu (nawet do 10 dni przed), który będzie na Ciebie czekał w jednej z wielu baz 4mobility.pl rozsianych po całym mieście. Po rejestracji w aplikacji wybierzesz swoje auto, wprowadzisz dokładny czas wynajmu i zarezerwujesz samochód. Teraz pozostanie Ci już tylko pojechać po niego do wybranej bazy.

Co z zapłatą?

Rejestrując się w aplikacji skojarzysz swoją kartę bankomatową z kontem w 4mobility. W ten sposób cała kwota, jaką będziesz musiał zapłacić zostanie z niego automatycznie pobrana zaraz po zwrocie samochodu. Nie musisz martwić się o ukryte koszty. Wynajem auta na godziny będzie dokładnie policzony, a aplikacja dodatkowo na bieżąco poinformuje Cię
o wszelkich niuansach i zmianach w kosztach.

Wynajem samochodu na kilka godzin nie musi wiązać się z horrendalnymi kwotami, które zwykle trzeba zapłacić, aby móc korzystać z pojazdów przez nieco dłuższy czas. Co więcej, dzięki mobilności, jaką daje 4mobility.pl możesz wynająć samochód na dowolną liczbę minut lub godzin. Jest to więc nie tylko oszczędne, ale także wygodne, łatwe i uczciwe. Przekonaj się sam!

Komentarze

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Monety bulionowe bezpieczną inwestycją

IoT

Dlaczego warto zwirtualizować firmowe środowisko?