Lenovo i NetApp nawiązują współpracę strategiczną

- Reklama -

Lenovo i NetApp poinformowały o nawiązaniu globalnej, wielopłaszczyznowej współpracy. Będą wspólnie oferować innowacyjne, proste w obsłudze technologie, które pomogą klientom w modernizacji środowisk informatycznych oraz przyspieszeniu transformacji cyfrowej. Firmy ogłosiły to na organizowanej przez Lenovo konferencji Transform 2.0.

Partnerzy wspólnie opracowują ofertę nowych produktów marki Lenovo z zakresu pamięci masowej, które łączą rozwiązania NetApp do zarządzania danymi oparte na technologii flash z infrastrukturą ThinkSystem firmy Lenovo. Lenovo będzie wytwarzać te nowe produkty, w których zostanie użyta podstawowa technologia oprogramowania NetApp, z wykorzystaniem swojego łańcucha dostaw.

Ponadto Lenovo i NetApp zapowiedziały utworzenie nowej spółki joint venture w Chinach, która będzie oferować zlokalizowane systemy pamięci masowej oraz rozwiązania do zarządzania danymi dostosowane do szczególnych wymagań rynku chińskiego i używanych tam środowisk chmurowych. Ta nowa spółka ma rozpocząć działalność wiosną 2019 r. Obecnie oczekuje na lokalne zezwolenia.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -