in

Lenovo przekształca segment komputerów osobistych

Podczas szczytu TRANSFORM poświęconego rozwiązaniom dla biznesu firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie do oferty elastycznych i niezawodnych komputerów PC dla klientów biznesowych.

ThinkStation P320

ThinkStation P320 Tiny ma certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania (ISV), które gwarantują niezawodne działanie aplikacji o znaczeniu krytycznym na komputerze o pojemności zaledwie jednego litra. Oferta Lenovo PC as a Service (PCaaS) to w pełni zarządzany model abonamentu ze stałą opłatą miesięczną łączący w jednym rozwiązaniu sprzęt oraz usługi. PCaaS eliminuje obciążenia związane z kupowaniem i wdrażaniem zasobów komputerowych oraz zarządzaniem nimi, a jednocześnie wydłuża cykl życia produktów i zmniejsza całkowity koszt posiadania.

ThinkStation P320 Tiny: najmniejsza na świecie stacja robocza z certyfikatami ISV

ThinkStation P320

Wartość fizycznych miejsc pracy rośnie, dlatego stacje robocze muszą nie tylko działać wydajnie w każdym otoczeniu, ale i się do niego dostosowywać. ThinkStation P320 Tiny znakomicie sprawdza się w mało przestronnych biurach i zapewnia wydajność, jakiej można oczekiwać od stacji roboczej. P320 Tiny jest komputerem łatwym w konfiguracji i kompatybilnym z akcesoriami Lenovo ThinkCentre Tiny. Działa z najnowszymi procesorami Intel® Core i, a także z grafiką NVIDIA® Quadro®. Dzięki temu zapewnia wydajność wymaganą przez wiele profesjonalnych aplikacji, co potwierdzają certyfikaty ISV. Stacja robocza 320 Tiny oferuje wysoką moc w najmniejszej obudowie, aby umożliwiać pracę nad innowacyjnymi produktami, najnowocześniejszymi drapaczami chmur czy edukacją przyszłych przedsiębiorców niezależnie od ograniczeń przestrzennych.

ThinkStation P320

Uproszczenie procesów związanych z komputerami dzięki PC as a Service

Nowe pokolenia pracowników obeznanych z technologiami cenią elastyczność urządzeń oraz mobilność w pracy, dlatego ich firmy dostosowują swoje podejście do technologii i zarządzania nimi. Elastyczna infrastruktura IT, możliwość wyboru urządzenia służbowego oraz synergia wielu urządzeń to trendy kształtujące przyszłość komputerów osobistych. PC as a Service (PCaaS) to usługa umożliwiająca reagowanie na te zmiany. Upraszcza ona finansowanie zasobów komputerowych, wdrażanie, zarządzanie oraz utylizację w ramach jednego, konfigurowanego rozwiązania ze stałymi miesięcznymi opłatami. Firmy mogą wybierać tablety, laptopy, komputery stacjonarne, stacje robocze lub oprogramowanie i usługi, zapewniając użytkownikom końcowym większą ofertę urządzeń oraz dostosowując nakłady do tempa rozwoju firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
Asseco

Asseco dominuje w raporcie Computerworld TOP 200

Poprawa wydajności In4Mates