Ad image

Magdalena Chudzikiewicz awansuje na stanowisko General Managera w home.pl

Magdalena Chudzikiewicz, dotychczasowa Chief Commercial Officer w home.pl, została mianowana pełniącą obowiązki General Managera firmy, przejmując zarządzanie operacyjne po Macieju Kornackim.

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Magdalena Chudzikiewicz, dotychczasowa Członkini Zarządu i Chief Commercial Officer home.pl, została pełniącą obowiązki General Manager Spółki i przejmuje zarządzanie operacyjne od Macieja Kornackiego, który odchodzi z firmy. Obecnie Zarząd Spółki tworzą: Magdalena Chudzikiewicz, GM i Marcin Szul, CFO.

Magdalena Chudzikiewicz z home.pl związana jest od trzech lat i dotychczas odpowiadała za Pion Komercyjny i rozwój biznesu. Do Zarządu spółki dołączyła razem z Marcinem Szulem w październiku 2021 roku.

Magdalena Chudzikiewicz to menedżerka z szerokim doświadczeniem w obszarach cyfrowego biznesu, e-commerce, technologii, churn management, analityki danych, mediów i marketingu online oraz zarządzania ludźmi i strategii biznesowych. Razem z Marcinem Szulem, wieloletnim dyrektorem finansowym w sektorze technologicznym, będą wzmacniali pozycję home.pl i spółek zależnych na polskim rynku.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *