in

MedApp podpisał list intencyjny z Mofema

MedApp, notowana na NewConnect spółka telemedyczna, podpisała list intencyjny z Mofema, która rozwija system ZuzaMED KTG, czyli mobilne urządzenia do monitorowania dobrostanu płodu. Współpraca między firmami umożliwi pełne wykorzystanie ich potencjału w sektorze ochrony zdrowia.

Dzięki zawartemu porozumieniu otrzymamy dostęp do nowego, bardzo perspektywicznego rynku, jakim jest monitoring dobrostanu płodu. Dodatkowo, nasza platforma telemedyczna CarnaLife zyska partnera z dużym doświadczeniem w tworzeniu urządzeń medycznych, wyposażonego w zaawansowane technologicznie centrum badawczo – rozwojowe – komentuje Mateusz Kierepka, prezes MedApp.

Zgodnie z treścią listu intencyjnego, MedApp i Mofema zamierzają stworzyć nowe rozwiązanie, które oparte będzie na możliwościach i funkcjonalnościach systemów CarnaLife i ZuzaMED KTG. Celem obu podmiotów jest komercjalizacja urządzenia do końca 2018 roku. Firmy deklarują ponadto współpracę w zakresie sprzedaży usługi i liczą na efekty synergii w tym obszarze. Kooperacja MedApp i Mofema to szansa dla środowiska medycznego, które otrzyma bardziej komplementarne i innowacyjne rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
Światowid

KVARKO inwestuje w pierwszego polskiego satelitę komercyjnego

praca

Polacy wymyślili intuicyjny generator nazw domenowych