Miłosz Trawczyński nowym dyrektorem konsultingu w SAS Polska

Miłosz Trawczyński został nowym dyrektorem konsultingu w polskim oddziale SAS, globalnego lidera w dziedzinie analityki i sztucznej inteligencji, zastępując Łukasza Bałkowiec, który awansował na stanowisko regionalnego dyrektora konsultingu, obejmując odpowiedzialność za region Polski, Niemiec, Austrii i Czech.

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
2 min

Miłosz Trawczyński objął stanowisko dyrektora konsultingu w polskim oddziale SAS, globalnego lidera w dziedzinie analityki i AI. Na nowym stanowisku zastąpi Łukasza Bałkowiec, który w ramach nowych obowiązków menedżerskich w SAS obejmie odpowiedzialnością region Polski, Niemiec, Austrii i Czech.

Miłosz Trawczyński od początku swojej kariery zawodowej jest związany z polskim odziałem SAS, do którego dołączył w 2004 roku. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z klientem na stanowiskach menedżerskich – od 2021 r. kierował działem SAS Professional Services dla branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i handlu. Wcześniej kierował zespołem Customer Advisory odpowiadającym za wsparcie sprzedaży i rozwoju biznesu w Polsce i regionie Europy Centralnej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie praktycznego zastosowania zaawansowanej analityki w wielu obszarach biznesowych, m.in. w marketingu bezpośrednim, sprzedaży, zarządzaniu łańcuchem dostaw, obsłudze klienta i przeciwdziałaniu nadużyciom. Jest ekspertem w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań analitycznych w różnych branżach.

Nowy dyrektor konsultingu zastępuje na tym stanowisku Łukasza Bałkowiec, który kierował zespołem Professional Services and Delivery SAS Polska od 2021 roku. 1 lutego br. awansował on w europejskich strukturach SAS na regionalnego dyrektora konsultingu, obejmując odpowiedzialność za Polskę, Niemcy, Austrię i Czechy. Czerpiąc z doświadczeń dynamicznego rozwoju i dwucyfrowego wzrostu segmentu usług w Polsce, a także wcześniejszych osiągnięć w zarządzaniu regionem Europy Południowo – Wschodniej, Łukasz Bałkowiec będzie odpowiadał za rozwój współpracy z klientami w ramach nowego terytorium z biura SAS zlokalizowanego w Heidelbergu.

Miłosz Trawczyński będzie kierował zespołem konsultingu SAS Polska, odpowiadającym za zapewnianie wartości biznesowej z wdrażanych rozwiązań SAS dla ponad 200 klientów firmy. SAS świadczy usługi profesjonalne zapewniając wsparcie klientów w wypracowaniu i wdrażaniu koncepcji biznesowych, architektonicznych i technologicznych, adresujących konkretne problemy organizacji. Konsultanci SAS są obecni na każdym etapie wdrożenia i integracji technologii z systemami klientów. Wspierają ich również po uruchomieniu usługi, aby zapewnić pełną dostępność oraz przyszły rozwój systemu.

- Advertisement -
Udostępnij
- REKLAMA -