Ad image

NEC – Stefanie Corinth mianowana na stanowisko Senior Vice President of Sales EMEA

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 2 min

NEC Display Solutions Europe mianował Stefanie Corinth na stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. Sprzedaży w regionie EMEA. Tym samym firma wzmacnia swoje zorientowane na klienta, wertykalne podejście do sprzedaży.

Stefanie Corinth w NEC pracuje już od 18 lat i awansowała z pozycji Starszego Wiceprezesa ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu. Nowa Wiceprezes będzie również zarządzała regionem D/A/CH jako p.o. Dyrektora Generalnego D/A/CH.

Na swoim nowym stanowisku Stefanie Corinth będzie kierowała istniejącymi zespołami NEC ds. sprzedaży w regionie EMEA, w tym Channel- i Corporate Sales oraz będzie nadzorowała nowe, kluczowe segmenty biznesowe zdefiniowane jako strategiczne dla firmy.

NEC po raz kolejny podkreśla swoje zaangażowanie na rzecz klientów, koncentrując wertykalnie strukturę sprzedaży. Każdy zespół łączy wysoką jakość sprzedaży z wiedzą techniczną, aby dogłębnie zrozumieć konkretne potrzeby klientów oraz kontekst danego segmentu rynku. Nowe zespoły sprzedaży będą podlegały bezpośrednio Stefanie.

Stefanie Corinth ma duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu, zarządzaniu zespołami i opracowywaniu strategii w regionie EMEA. Dołączyła do NEC w 2002 roku jako Kierownik Sprzedaży NEC – Mitsubishi w Niemczech. Od tego czasu pełniła liczne funkcje: od Dyrektora Sprzedaży monitorów LCD na Europę Środkową po Dyrektora Sprzedaży monitorów LCD, projektorów i rozwiązań dla kina cyfrowego na Europę Środkową.

Wcześniej Stefanie Corinth zajmowała różne stanowiska sprzedażowe w sektorze rozwiązań software’owych, a następnie kierowała działami sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią w firmach Sony i Nokia. Jest doświadczonym liderem, a jej głos liczy się w branży cyfrowych rozwiązań dedykowanych do wyświetlania obrazu.