Ad image

Newline Interactive nagrodził partnerów

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit 4 min

Newline Interactive – producent monitorów interaktywnych podsumował sprzedaż urządzeń w pierwszym półroczu 2023 odnotowując 17,2% udział w rynku w Polsce, co w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim oznacza wzrost o 2,57%.

Newline Interactive należy do grupy HiteVision, czyli największego producenta monitorów interaktywnych na świecie, właściciela 418 patentów. Firma ma opinię innowacyjnej, a jej produkty – niezawodnych. Jako pierwsza wprowadziła na rynek monitor interaktywny z Android 11, obecnie w ofercie pojawiają się już urządzenia z Android 13. W pierwszym półroczu 2023 – co 7 monitor interaktywny sprzedany na świecie był marki Newline. W Polsce – to co szóste sprzedane w tym czasie urządzenie. Monitory pracują w biurach i szkołach. Firma aktywnie działa na tych rynkach popularyzując swoją ofertę poprzez udział w wydarzeniach branżowych.

„Podstawą sukcesu jest oczywiście dobry produkt. Tutaj mamy się czym pochwalićinformuje Piotr Morko, Marketing Manager na Europę Wschodnią Newline Interactivebieżąca oferta obejmuje urządzenia łatwe w obsłudze z zestawem dobrze przemyślanych funkcji i aplikacjami wspierającymi efektywną pracę. Kluczowa jest też oczywiście ścisła współpraca z dystrybutorem i partnerami. Nieustannie pracujemy nad tym, aby wspierać ich w biznesie i pomagać się rozwijać.”

Podsumowując znakomity wynik, Newline wraz z dystrybutorem, firmą Agraf nagrodził partnerów w następujących kategoriach:

  • Najwyższa sprzedaż w 2022 roku (I miejsce) – NTE
  • Najwyższa sprzedaż w 2022 roku (II miejsce) – Aktin
  • Najwyższa sprzedaż w 2022 roku (III miejsce) – Business Group | AV Distribution
  • Największy projekt w edukacji w 2022 roku – NTE (Fundacja Gdańsk)
  • Największy projekt w sektorze biznesowym w 2022 roku – Damovo (PERN S.A.)
  • Wyróżnienie za promocję produktów Newline Interactive – NTE

4 FHD Nagrody

Newline Interactive została założona w 2012 roku w USA. Firma należy do grupy HiteVision, czyli największego producenta monitorów interaktywnych na świecie, właściciela 418 patentów. Produkty są dystrybuowane w 60 krajach i cieszą się ogromnym zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych. Biura firmy znajdują się w Teksasie, Hiszpanii, Polsce, Niemczech, we Włoszech, w Indiach, Chinach, Korei oraz na Tajwanie.

W 2022r. firma Newline Interactive jako pierwsza zaproponowała monitory interaktywne z Android 11. Oferta na rok 2023 obejmuje modele: Lyra, Elara, Vega, oraz Naos+. Monitory zostały wyposażone w powłokę antybakteryjną z certyfikatem TUV oraz USB-C z możliwością przesyłania wideo, dźwięku, dotyku, danych i zasilania. Klienci mogą również skorzystać z atrakcyjnej oferty uchwytów ściennych oraz mobilnych stojaków. Wśród propozycji Newline są też wysokiej jakości kamery i mikrofony do wideokonferencji. Monitory można dodatkowo wyposażyć w komputery OPS. Monitory Newline oferują również podwójną ochronę oczu dzięki zastosowaniu dodatkowej, sprzętowej redukcji niebieskiego światła.

W ofercie firmy znajduje się również obsługiwany dotykiem 27-calowy monitor Newline FLEX. Sprzedaż produktów Newline w Polsce odbywa się przez autoryzowany kanał dystrybucji.

Dystrybutorem urządzeń jest AGRAF Sp. z o.o. Sprzedaż i serwis gwarancyjny Newline w Polsce prowadzony jest wyłącznie przez autoryzowanych partnerów.

W 2023 r. Newline Interactive oraz Agraf Sp. zo.o. zyskały prawo do korzystania z tytułu : „PARTNER PROGRAMU Laboratoria Przyszłości”. Monitory interaktywne Newline Lyra oraz Newline FLEX trafiły do Showroomu Laboratoriów Przyszłości w Warszawie i Wrocławiu.