Nowa osoba w zespole Tech Data

- Reklama -

Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska  Business Unit Managera Software and Cloud Jolancie Anders, która do zespołu Tech Data dołączyła bogata w wieloletnie doświadczenie w rozwoju biznesu zarówno w zakresie chmury, jak i oprogramowania. Obejmując funkcję Business Unit Managera, Jolanta Anders za główny cel postawiła sobie wzmocnienie pozycji Tech Data w obszarze rozwiązań software i cloud, mając za sobą zgrany zespół profesjonalistów.

W zakresie odpowiedzialności Jolanty Anders znalazły się: planowanie i rozwój biznesu software i cloud; opracowywanie strategii rozwoju połączonych zespołów odpowiedzialnych za sprzedaż produktów i rozwiązań klasy enterprise  oraz jej egzekucja; optymalizacja procesów biznesowych; dopasowanie oferty do bieżących potrzeb polskiego rynku oraz nadzór nad dbałością o najwyższe standardy współpracy z klientami i dostawcami.

Jolanta Anders posiada 14-letnie doświadczenie w branży IT. Przed dołączeniem do zespołu Tech Data pracowała w ALSO na stanowisku Business Unit Managera Cloud (wcześniej Business Development Managera Cloud). W latach 2015 – 2016 była Account Managerem w Comparex. Lata 2005 – 2015 to okres pięcia się po szczeblach kariery w Microsoft, zaczynając od stanowiska Partner Marchandise, poprzez Partner Account Manager, Partner Retail Account Manager, Regional Partner Account Manager, a kończąc na stanowisku Business Development Manager Partnership Syndication.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: Ogromnie się cieszę, iż do zespołu Tech Data dołączyła tak doświadczona osoba. Obszar software jest naszym naturalnym, strategicznym kierunkiem rozwoju. W połączeniu z usługami cloudowymi oraz automatyzacją procesów, chcemy zaprezentować innowacyjne podejście do klientów i brać udział w transformacjach biznesowych mających na celu zmniejszenie kosztów licencyjnych oraz subskrypcji. Jestem przekonany, iż Jola rozwinie i dobrze poprowadzi ten ważny dla Tech Data obszar.

Jolanta Anders posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła studia na Politechnice Wrocławskiej, na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji oraz podyplomowe studia z Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Prywatnie Jolanta Anders interesuje się podróżami, żeglarstwem i narciarstwem. Wolny czas stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

Jolanta Anders

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -