Nowa współpraca na polskim rynku IT – Commvault ma nowego dystrybutora w Polsce

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
1 min

Globalny dostawca rozwiązań technologicznych Arrow Electronics oraz Commvault, uznany światowy lider w dziedzinie oprogramowania do zarządzania danymi w przedsiębiorstwach, zarówno w środowiskach chmurowych, jak i lokalnych, ogłosiły podpisanie umowy dystrybucyjnej na Polskę.

Umowa opiera się na istniejącej współpracy w wielu innych krajach europejskich i pomoże partnerom biznesowym w Polsce rozwiązywać problemy klientów końcowych w zakresie chmury i zarządzania danymi. Arrow skoncentruje się na tradycyjnej dystrybucji produktów Commvault, jak również na rosnącym rynku dostawców usług zarządzanych. Modułowe rozwiązania Commvault współpracują z szeroką gamą rozwiązań innych firm z portfolio Arrow.

Łukasz Grzesiak, Dyrektor Działu Cloud w Arrow w Polsce, powiedział: “Dzięki swoim rozwiązaniom i usługom, takim jak Metallic SaaS, Commvault udowadnia, że jest w czołówce firm oferujących zaawansowane rozwiązania do zarządzania danymi oraz tworzenia kopii zapasowych i bezpieczeństwa w chmurach hybrydowych”.

Daria Wosztyl, Channel Manger – Polska, Commvault powiedziała: “Cieszymy się, że możemy rozszerzyć bliskie relacje Commvault i Arrow na Polskę. Połączenie Commvault Intelligent Data Services, wiodących na rynku możliwości SaaS w postaci Metallic, dostarczanych dzięki doskonałości technicznej Arrow, przyniesie ogromne korzyści różnej wielkości organizacjom na całym rynku”.

- Advertisement -
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -