Ad image

Nowy BDM w zespole Hitachi Vantara w Tech Data

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
  • Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska Hitachi Vantara Business Development Managera Mariuszowi AL-Dilaimi posiadającemu 9-letnie doświadczenie w branży IT wyniesione z pracy po stronie uznanego vendora (Lenovo Group) oraz uznanego integratora (ADT Group). Obejmując nowe stanowisko Mariusz AL-Dilaimi stawia sobie za cel zbudowanie siatki merytorycznych
    i kompetentnych Partnerów Biznesowych, którzy wspólnie z Tech Data będą rozwijać biznes oparty o produkty Hitachi Vantara – to nie tylko rozwiązania storage’owe, ale również szeroko rozumiana analityka, która powoli staję się częścią naszego codziennego życia.

Mariusz AL-Dilaimi swoją przygodę z IT rozpoczął w 2012 r. od pracy po stronie integratora, ADT Group (Account Manager). Był odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów, przede wszystkim z zakresu rozwiązań dotyczących przetwarzania, przechowywania i zabezpieczenia danych: serwery, macierze, rozwiązania backupu i archiwizacji, rozwiązania Disaster Recovery oraz Business Continuity. W 2020 r. zdecydował się na rozpoczęcie pracy u vendora, Lenovo Group (Storage Solution Account Manager). Był odpowiedzialny  na rozwój produktu storage, obejmujący działania sprzedażowe, marketingowe, edukacyjne skierowane do klientów końcowych oraz partnerów biznesowych. Przed przyjściem do branży IT, Mariusz AL-Dilaimi przez 6 lat był związany z operatorem telekomunikacyjnym, Polkomtel, gdzie zajmując różne stanowiska (Junior Konsultant, Starszy Konsultant, Key Account Manager) odpowiadał za szeroko rozumiane działania sprzedażowe.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Mariusz AL-Dilaimi stał się częścią doświadczonego, doskonale sprawdzonego w realiach rynkowych Zespołu. Zasilając go nową energię oraz niemałą wiedzę merytoryczną przyczyni się, jestem tego pewien, do dalszego wzmacniania pozycji Tech Data w obszarze rozwiązań Hitachi Vantara oraz rozwoju ekosystemu Partnerów Biznesowych. Z ogromną przyjemnością powitałem swojego imiennika w naszej organizacji i życzę mu wielu sukcesów”.

Mariusz AL-Dilaimi ma wykształcenie wyższe. Ukończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim uzyskując stopień magisterski. Dodatkowo ukończył drugi kierunek studiów – filologię rosyjską.

Mariusz AL-Dilaimi raportuje do Pawła Pastora, Lenovo DCG | Hitachi Vantara Business Unit Managera.