Nowy Country Manager Vertiv w Europie Środkowo-Wschodniej

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 2 min czytania

Vertiv powołał Igora Grdicia do roli Country Managera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, obejmującym Polskę i kraje bałtyckie. Celem utworzenia nowego regionu jest zapewnienie spójności sposobu, w jaki Vertiv wspiera swoich klientów, pozycjonuje firmę na rynku i osiąga wzrost. Ma także ujednolicić metodę pracy zespołów sprzedażowych.

Igor Grdic posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży w rozbudowanych przedsiębiorstwach. Do Vertiv dołączył w 2015 roku. Wcześniej pracował w firmie Siemens, a następnie Nokii, gdzie pełnił role o zwiększonej odpowiedzialności – od głównego menadżera produktu do regionalnego dyrektora sprzedaży. W Vertiv Igor Grdic przez 6 lat odpowiadał za rozwój regionu Europy Środkowo-Południowej, w którym odnosił sukcesy i zapewnił firmie stabilny wzrost.

– Region Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polska i kraje bałtyckie, jest strategicznie ważny dla Vertiv. Dostrzegamy tam zwiększone możliwości biznesowe, zarówno w ramach globalnych, jak i regionalnych partnerstw, co wraz z odpowiednim przywództwem i wsparciem zagwarantuje dynamiczny rozwój talentów i pozytywne doświadczenia klientów. Igor zademonstrował już swoją zdolność do realizacji obu tych bardzo ważnych celów. Naturalnym krokiem jest rozszerzenie zakresu jego odpowiedzialności, aby zapewnić ten rozwój również w Polsce i krajach bałtyckich mówi Karsten Winther, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w Vertiv.

– Region Europy Środkowo-Wschodniej staje się coraz bardziej interesujący dla inwestorów centrów danych. Obserwujemy dynamiczny rozwój Polski jako jednego z rynków wschodzących, na którym pojawiają się nowe inwestycje globalnych graczy świadczących usługi chmurowe. Moim celem jest osiągnięcie znaczącego wzrostu Vertiv w tym regionie, tworzenie bardziej wydajnych procesów oraz ich automatyzacji, a także rozbudowa naszego zespołu zgodnie z dalszym rozwojem kanału dystrybucyjnego i współpracy z partnerami projektowymipowiedział Igor Grdic.

- Reklama -

Elektromobilność w Polsce nabiera rozpędu

Blisko 3 miliardy złotych – to łączna wartość największych, realizowanych obecnie projektów e-mobility, wynika z najnowszego raportu Bergman Engineering. O

7 min czytania

Nowa edycja “Mój prąd”. Kolejne dofinansowania do pomp ciepła

Od 4,4 tys. zł do 28 tys. zł mogą wynieść dopłaty do pomp ciepła w piątej odsłonie programu "Mój prąd";

5 min czytania