Ad image

Nowy menedżer w polskim zespole Vertiv

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Do zespołu Vertiv Polska dołączyła Urszula Fijałkowska, obejmując stanowisko Senior Partner Account Managera na Polskę i kraje bałtyckie. W ramach obowiązków będzie odpowiadała za budowę kanału partnerskiego i jego rozwój w regionie.

Urszula Fijałkowska

Zadania Fijałkowskiej będą ukierunkowane na biznes dystrybucyjny i partnerski zgodnie z nową globalną strategią Vertiv.

Nowa menedżer posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży IT. Zdobywała je między innymi reprezentując przez 11 lat markę Kensington w firmie ACCO Brands oraz przez ostatnie 6,5 roku markę APC by Schneider Electric. Bardzo dobra znajomość rynku dystrybucyjnego i resellerskiego IT w Polsce i regionie, w tym branży UPS, to atuty, które będą wykorzystane przez nią w realizacji nowych zadań.

Urszula Fijałkowska z wykształcenia jest ekonomistą o specjalności ekonomika i organizacja handlu i usług na Wydziale Ekonomii Politechniki Radomskiej oraz absolwentką podyplomowych studiów MBA The Nottingham Trent University of England.

Prywatnie lubi spędzać czas z przyjaciółmi, zajmować się ogrodem i podróżować, jej ulubionym miejscem w Polsce jest Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *