NVIDIA Game Ready Driver dla Cyberpunk 2077 i Minecraft z RTX

- Reklama -

Cyberpunk 2077, prawdopodobnie najbardziej oczekiwana gra wszechczasów, pojawia się 10 grudnia godzinę po północy. Gra jest naszpikowana technologią, w tym cieniami generowanymi w oparciu o ray tracing, odbiciami światła, oświetleniem rozproszonym i globalnym, efektami okluzji. Dostępny jest także NVIDIA DLSS.

Ray tracing czyni możliwą do wygenerowania na ekranie monitora grafikę nowej generacji, dzięki czemu Cyberpunk 2077 wygląda lepiej i sprawia wrażenie bardziej kinowego, oraz wciągającego gracza w wirtualny świat. Cienie, oświetlenie, odzwierciedlenie nieba, świecące powierzchnie i odbicia światła – wszystko to wygląda uderzająco realistycznie. Aby grać z ray tracingiem przy dużej liczbie klatek na sekundę, ciesząc się jednocześnie piękną jakością obrazu niezbędne jest skorzystanie DLSS.

Włączenie DLSS w Cyberpunk 2077 z włączonymi wszystkimi efektami RT zwiększa liczbę klatek na sekundę nawet o 60%, w zależności od GPU i rozdzielczości.

Dzięki realistycznym cieniom i oświetleniu oraz dodatkowej wydajności osiąganej przez zastosowanie NVIDIA DLSS żadna inna platforma do gier nie oferuje tak doskonałych wrażeń płynących z gry Cyberpunk 2077 jak komputer PC z układem GeForce RTX.

Game Ready dla Minecraft z RTX for Windows 10, DLSS podwaja wydajność

Minecraft z RTX dla Windows 10 przeszedł z wersji beta do oficjalnej.

Minecraft z RTX obsługuje technologię NVIDIA DLSS wraz ze śledzeniem ścieżki, co oznacza, że ​​całe oświetlenie w grze generowane dzięki technologii ray tracing. Gracze zobaczą wybrane światy w ulepszonej wersji dzięki specjalnemu pakietowi tekstur renderowanych w oparciu o efekty fizyczne. W połączeniu w efektami będącymi wynikiem zastosowania technologii ray tracing dodatkowo poprawia to wrażenia z rozgrywki.

Włączenie DLSS może podwoić liczbę klatek na sekundę!

Pięć nowych monitorów zgodnych z G-SYNC-Compatible

Program G-SYNC Compatible powstał w celu rozszerzenia ekosystemu produktów wspierających technikę G-SYNC i ma na celu edukowanie użytkowników na temat wyświetlaczy, które oferują odpowiednie parametry zapewniające podstawową obsługę zmiennego odświeżania ekranu (Variable Refresh Rate).

Najnowsze monitor, które uzyskały certyfikat to Acer XV242Y, Acer XB273U NV, Gigabyte FI27Q-X, MSI MAG274R i Philps 275M8RZ. Daje to graczom jeszcze większy wybór podczas poszukiwania doskonałego monitora do gier.

W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”. Aktualna lista wyświetlaczy wspierających technikę G-SYNC liczy ponad 100 pozycji i jest dostępna tutaj.

Warto też zwrócić uwagę na premierę dwóch nowych modeli G-SYNC ULTIMATE firmy Alienware, która wprowadziła na rynek 27-calowy AW2721D i 38-calowy zakrzywiony ultrawide AW3821DW. Oba monitory są wyposażone w nowy wyświetlacz IPS z podświetlaniem krawędziowym z certyfikatem VESA DisplayHDR 600, a także mają procesory G-SYNC ULTIMATE, co zapewnia najlepsze wrażenia ze zmiennej częstotliwości odświeżania G-SYNC. Więcej informacji pod powyższymi linkami.

Optymalne ustawienia gier za pomocą jednego kliknięcia

Opcja „Ustawienia optymalne gry” w aplikacji GeForce Experience umożliwia natychmiastową konfigurację gier pod kątem posiadanego sprzętu za pomocą jednego kliknięcia myszą, zapewniając płynną i zoptymalizowaną rozgrywkę. Obsługiwanych jest ponad 900 tytułów, a w ciągu ostatniego miesiąca dodaliśmy 29 kolejnych w tym Cyberpunk 2077:

Amnesia: Rebirth
Assassin’s Creed Valhalla
Battlewake
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Cyberpunk 2077
Eastern Exorcist
Empire of Sin
Empyrion – Galactic Survival
Eternal Return: Black Survival
Fault
FIFA 21
Football Manager 2021
Genshin Impact
Ghostrunner
Godfall
Immortals Fenyx Rising
NBA 2k21
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
Path Of Wuxia
Population: One
Ready or Not
Soda Dungeon 2
Spellbreak
Star Renegades
Star Wars: Squadrons
Surgeon Simulator 2
Teardown
Watch Dogs Legion
Xuan-Yuan Sword VII

Czym są sterowniki NVIDIA Game Ready?

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -