Paweł Kazimierczyk Business Developmenet Managerem Cisco w TD Synnex

TD SYNNEX ogłosił dziś, że Paweł Kazimierczyk obejmie stanowisko Business Development Managera – Cisco, wracając do firmy po dwuletniej przerwie spędzonej w De Lage Landen Leasing Polska. Na nowej pozycji Kazimierczyk skupi się na zindywidualizowanym wsparciu partnerów biznesowych, rozwijaniu sprzedaży i promocji rozwiązań Cisco, a także na budowaniu i podtrzymywaniu długoterminowych relacji biznesowych.

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
3 min

TD SYNNEX poinformował dziś o powierzeniu stanowiska Business Development Managera – Cisco Pawłowi Kazimierczykowi, który po dwuletniej przerwie, podczas której realizował swoje pasje zawodowe w De Lage Landen Leasing Polska, ponownie dołączył do zespołu dystrybutora. Na nowym stanowisku Paweł Kazimierczyk za główny cel stawia sobie zindywidualizowane wsparcie partnerów biznesowych w zakresie rozbudowy ich kompetencji, a także rozwoju sprzedaży i promocji rozwiązań Cisco. Nastawia się też na budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi oraz podtrzymywanie relacji, które zdążył zbudować podczas wielu lat pracy w branży IT, w tym 6 lat spędzonych w Tech Data. 

Paweł Kazimierczyk, swoją karierę w IT rozpoczął w 2011 roku od pracy jako Sales Specialist w Morele.net. W 2014 r. przeszedł do Malibu PC. W 2015 roku został Key Account Managerem w Optima Serwis. Rok później postanowił rozwijać swoją karierę zawodową po stronie dystrybutora i dołączył do zespołu Tech Data Polska, gdzie przez 5 lata pracował jako Sales Representative, SMB Medium, a potem awansował na stanowisko Business Development Manager – komponenty/peryferia. Dał się poznać jako osoba potrafiąca budować relacje biznesowe, proaktywnie wychodząca do klientów, śledząca trendy rynkowe i wiedząca, gdzie znajdować szanse biznesowe. W 2022 roku postanowił spróbować swoich sił w obszarze finansowania projektów IT i jako TS Channel Account Manager dołączył do De Lage Landen Leasing Polska. 

Mariusz Ziółkowski, Vice President Poland and South East Europe, TD SYNNEX, komentuje: „Z przyjemnością ponownie powitałem Pawła Kazimierczyka w zespole TD SYNNEX. Dał się poznać jako osoba konsekwentnie dążąca do celu, potrafiąca realizować postawione jej zadania, ale także sama aktywnie wyszukująca nowe obszary do zagospodarowania. Nie spoczywa na laurach, cały czas się uczy i też zależy mu na rozbudowie kompetencji naszych partnerów biznesowych, na co ma ode mnie zielone światło. Edukacja to jeden z priorytetów TD SYNNEX. Jestem pewien, że obie strony dużo zyskają na tym powrocie. Trzymam za Pawła kciuki i życzę mu wielu sukcesów”.

Paweł Kazimierczyk raportuje do Grzegorza Górniaka, Cisco Business Unita Managera. 

- Advertisement -

Paweł Kazimierczyk, ukończył wyższe studia licencjackie w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku biznes międzynarodowy. 

Prywatnie Paweł Kazimierczyk interesuje się sportem – uwielbia sztuki walki, aktywnie trenuje na siłowni. Bardzo lubi książki, z naciskiem na te z gatunku fantasy, rozwoju osobistego, psychologii.

Udostępnij
- REKLAMA -