Polski oddział Samsunga z nowym wiceprezesem ds. doświadczeń mobilnych

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Marcin Garbarczyk awansował na stanowisko Vice President Head of Mobile Experience w Samsung Electronics Polska, gdzie będzie odpowiadał za obszary sprzedaży i marketingu produktów mobile w kanałach B2C i B2B.

Decyzja o awansie zapadła na szczeblu globalnym, co świadczy o docenieniu dotychczasowych osiągnięć Marcina Garbarczyka jako szefa dywizji Mobile. Marcin Garbarczyk związany jest z Samsung Electronics Polska od 2015 r. i przez ostatnie 3 lata kierował działem urządzeń mobilnych marki Samsung w Polsce. Wcześniej odpowiadał za strategię marketingową i sprzedażową dywizji mobile.

Przed dołączeniem do Samsung Electronics pracował w McKinsey & Company, gdzie zajmował się m.in. projektami z zakresu marketingu i sprzedaży w Polsce i Europie.

Źródło Samsung
Skomentuj
- Reklama -

Meta zapowiedziała kolejne cięcia. Pracę straci 10 000 osób

Firma Meta, która jest właścicielem Facebooka, ogłosiła w listopadzie ubiegłego roku plan zwolnienia 11 000 pracowników, co stanowiło około 13%

2 min czytania

Polski terminal LNG: strategiczny atut dla Ukrainy

Interkonektor, przez który gaz płynął z Ukrainy do Polski, może działać i w drugą stronę, tylko gaz ten musi być

4 min czytania

Buzek o utrzymaniu węgla koksowego na unijnej liście surowców krytycznych: dobry dzień dla woj. śląskiego

Mamy sukces; to dobry dzień dla województwa śląskiego - skomentował europoseł Jerzy Buzek utrzymanie węgla koksowego na liście surowców krytycznych

5 min czytania