in

Premiera najmniejszej karty graficznej – GeForce GTX 1080 Ti

Najważniejsze cechy i właściwości: · Taka sama wydajność, jak w wypadku innych kart bazujących na układzie 1080 Ti · Kompaktowy rozmiar sprawia, że karta pasuje do 99% systemów – długość 211 mm (8,3 cala) · System chłodzenia IceStorm · Zgodność z VR Ready i Game Ready · Obsługa do maksymalnie czterech wyświetlaczy

ZOTAC International zaprezentował najmniejszą na świecie kartę graficzną bazująca na układzie  GeForce® GTX 1080 Ti – ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini.

Model ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini mierzy zaledwie 211 mm (8,3 cala) długości i jednocześnie wykorzystuje przy tym jeden z najmocniejszych dostępnych na rynku procesorów graficznych – NVIDIA® GeForce GTX 1080 Ti. Jest to więc najmniejszy model korzystający z architektury NVIDIA Pascal ™, który pasuje do 99% systemów komputerowych dostępnych na rynku. Zapewnia on przy tym najwyższą wydajność i efektywność energetyczną.

Karta ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini wyposażona jest w dwa 8-pinowe złącza zasilające, a także w specjalnie zaprojektowany, dwuwentylatorowy  system chłodzenia IceStorm. Wentylatory zapewniają dużą siłę chłodzenia, a dzięki szerokim, aluminiowym żeberkom radiatora oraz miedzianym ciepłowodom o wymiarach 5 x 6 mm,  jeszcze bardziej zwiększono wydajność chłodzenia. Mimo niewielkich rozmiarów karta ta, podobnie jak pełnowymiarowe konstrukcje, wyposażona jest nadal w 11 GB pamięci graficznej GDDR5X i procesor taktowany zegarem o szybkości 1620 MHz.

Dostrajanie i tuning jest szybki i prosty za sprawą intuicyjnego w obsłudze interfejsu FireStorm, który pozwala użytkownikom ustawić precyzyjnie  prędkości zegara, sterować wentylatorami, a także korzystać z funkcji monitorowania pracy procesora graficznego i wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Organizacje przemysłowe są zagrożone kradzieżą danych

Biura coworkingowe mają swoje zalety