Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Prezes Escola SA liderem w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców

Udostępnij

Dr Krzysztof Wojewodzic objął jako pierwszy Polak funkcję lidera grupy tematycznej “MyEO Global Education Champion” w Entrepreneurs Organisation, największej na świecie organizacji zrzeszającej społeczność przedsiębiorców z całego świata otwartych na innowacje i wymianę wiedzy.

Krzysztof Wojewodzic na co dzień rozwija firmę Escola S.A., software house specjalizujący się w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych z zakresu edtech i e-commerce. Jest doświadczonym ekspertem, wykładowcą i przedsiębiorcą, który reprezentował nasz kraj m.in. na Forum w Davos. Teraz Krzysztof reprezentuje Polskę w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców.

W ramach nowej funkcji, sprawowanej społecznie, Krzysztof Wojewodzic poprowadzi cykl anglojęzycznych podcastów o nowoczesnej edukacji, w tym e-learningu. W pierwszym odcinku rozmawia z Kevinem Stollerem, współzałożycielem Kay-Twelve zajmującej się wdrażaniem i rozpowszechnianiem najlepszych praktyk nauczania i transferu wiedzy z myślą o studentach i nauczycielach. Rozmowa w języku angielskim ukazała się w serwisach Spotify i Apple Podcasts. W ramach serii ukaże się 20 podcastów o dzieleniu się wiedzą wśród przedsiębiorców z całego świata.

– Przewodzenie grupie edukacyjnej przedsiębiorców, którzy dzielą się wiedzą, swoim ugruntowanym doświadczeniem, to dla mnie duży zaszczytmówi dr Krzysztof Wojewodzic.Przygotowując się do rozmów w MyEO Education Podcast, korzystam z doświadczenia przy tworzeniu podcastów Escola Mobile o technologii, zarządzaniu i marketingu. Dzięki temu często jesteśmy w top 5 popularnych podcastów o przedsiębiorczości w Apple Podcasts.

Entrepreneurs’ Organisation (EO) to największa na świecie organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, otwarta dla wszystkich założycieli firm, których roczny przychód przekroczył 1 milion USD. Powstała w 1987 roku i dzisiaj zrzesza ponad 13 tys. członków z 62 krajów. Misją EO jest wspólny rozwój, dzielenie się wiedzą oraz wzajemne wsparcie w biznesie i życiu prywatnym.

Zobacz

Ceny gazu w Europie poniżej 160 euro za MWh

Ceny gazu w Europie spadają we wtorek, a paliwo jest wyceniane poniżej 160 euro za MWh. Benchmarkowe kontrakty na gaz w Amsterdamie (ICE Entawex Dutch TTF) spadają o 6,4 proc. do 159,00 euro za MWh - informują maklerzy.

Węgry: podpisano porozumienie z Gazpromem w sprawie odroczenia płatności na gaz

Państwowa grupa energetyczna MVM odpowiedzialna za produkcję, przesyłanie i handel energią elektryczną na Węgrzech podpisała w poniedziałek porozumienie z rosyjskim Gazpromem o odroczeniu płatności za dostawy gazu za okres zimowy. Krok ten ma zwiększyć pole manewru finansowego spółki – cytuje oświadczenie MVM agencja MTI.

Podatek od zysków nadzwyczajnych we wstępnym etapie prac. Chodzi o rosnące marże

Ministerstwo aktywów pracuje nad obłożeniem specjalną daniną wyższych od średnich marż dużych firm - poinformował w czwartek w Sejmie wiceminister MAP Andrzej Śliwka. Zaznaczył, że projekt znajduje się na wstępnym etapie, a danina objęłaby tylko duże firmy.

JSW przywraca produkcję w koksowni „Przyjaźń”

Należąca do grupy JSW koksownia „Przyjaźń” przywraca produkcję - poinformowała JSW w komunikacie prasowym.

CTEM – Gartner rekomenduje nową metodę ochrony przed cyberatakami

Metody zapewnienia skutecznej ochrony organizacji nie nadążają za szybko...

Mocny początek kwartału na Wall Street

Poniedziałkowa sesja na Wall Street zakończyła się mocnymi wzrostami. Po słabym wrześniu główne indeksy amerykańskich giełd weszły w czwarty kwartał zwyżkami przekraczającymi 2,5 proc., a Dow zyskał ponad 760 punktów.
- Reklama -

REKLAMA