Ad image

Proxi.cloud z nowym Business Development Managerem. Do zespołu dołącza Marcin Wójtowicz

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit 2 min

Marcin Wójtowicz został nowym Business Development Managerem w Proxi.cloud. Wcześniej pracował w agencjach mediowych (MullenLowe, Havas) i mediach (Multikino Media). Działał również na rzecz reklamodawców (FFiL Śnieżka), a także dostawców narzędzi reklamowych (YOC Poland).

– Z Marcinem spotykamy się biznesowo już po raz drugi i jestem mu ogromnie wdzięczna za okazane mi ponownie zaufanie oraz chęć wsparcia mojego zespołu. Ma on wieloletnie doświadczenie sprzedażowe, które zdobywał w domach mediowych i sieciach reklamy online. Posiada szeroką wiedzę na temat współpracy z domami mediowym. Potrafi zachować spokój pod presją czasu, która towarzyszy branży non stop. I co najważniejsze, klienci lubią z nim pracować oraz cenią jego kompetencje. Wierzę, że stworzymy zgrany zespół i tym samym zbudujemy silną pozycję Proxi.cloud na rynku reklamy digitalkomentuje Sylwia Kaska, Head of Sales w Proxi.cloud.

Na nowym stanowisku Marcin Wójtowicz będzie odpowiedzialny za budowanie świadomości produktów Proxi.cloud i ich sprzedaż domom mediowym oraz klientom bezpośrednim.

Odpowiadając za sprzedaż i rozwój biznesu, Marcin Wójtowicz będzie skoncentrowany na wzmocnieniu relacji z obecnymi klientami agencyjnymi i pozyskaniu nowych usługobiorców wśród nieobsługiwanych wcześniej branży. – Moim zadaniem będzie poszerzenie bazy klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami usług. Do tego zapewnię zespołowi wsparcie przy rozwoju oferty produktowej tak, żebyśmy jeszcze lepiej odpowiadali na potrzeby i oczekiwania rynkuzapowiada Marcin Wójtowicz, nowy Business Development Manager w Proxi.cloud.

Jak sam podkreśla, jest przekonany o tym, że zdobyte przez niego doświadczenie oraz kompetencje stanowią solidne podstawy do skutecznego funkcjonowania na nowym stanowisku. – Mam ogromną chęć do podjęcia nowych wyzwań i rozwijania się dalej w strukturach Proxi.cloud. Pragnę w tym celu wykorzystać moje umiejętności analityczne, kreatywność oraz zdolność do efektywnej współpracy zespołowej podsumowuje Marcin Wójtowicz.