Relativity zwiększy zatrudnienie w Polsce

Zobacz

- Reklama -

Relativity, firma oferująca rozwiązania IT dla sektora prawnego, ogłosiła dziś plany zatrudnienia 100 nowych pracowników w Polsce w 2021 roku i planuje zakończyć ten rok z imponującą liczbą 300 zatrudnionych pracowników. Polskie biuro firmy mieści się w Krakowie, jednak dzięki wprowadzonemu na stałe modelowi pracy hybrydowej i zdalnej, Relativity rozszerza poszukiwania wyjątkowych talentów na cały kraj.

Relativity, z siedzibą główną w Chicago, zatrudnia ponad 1200 pracowników w biurach na całym świecie. Polski oddział firmy powstał w 2015 roku, gdy założyciel firmy Andrew Sieja wybrał Kraków, z którym był związany dzięki swoim polskim korzeniom, jako siedzibę drugiego co do wielkości centrum innowacji i inżynierii firmy. Początkowo oddział pełnił funkcję centrum innowacji produktu, zatrudniając głównie inżynierów i programistów. Obecnie Relativity w Polsce posiada wielofunkcyjny oddział, w którym obecne są niemal wszystkie globalne działy. Polskie biuro wspiera również globalną bazę klientów Relativity, w tym klientów z regionu EMEA i APAC.

„Nasi pracownicy najbardziej cenią poczucie pełnej odpowiedzialności za produkty. Tworzymy najbardziej zaawansowane rozwiązania IT dla sektora prawnego na rynku”mówi Piotr Stefaniak, Country Manager, Poland w Relativity. Jesteśmy prawdziwym centrum innowacji. Nasi pracownicy pracują nad projektami związanymi z najnowocześniejszymi rozwiązaniami związanymi z Big Data, technologiami chmurowymi i sztuczną inteligencją. Jesteśmy prawdziwym liderem i najbardziej innowacyjną firmą na rynku – nasze rozwiązanie stosują największe korporacje na świecie, prawie wszystkie największe firmy prawnicze, a także wiele agencji rządowych. A najlepsze, że te rozwiązania są tworzone w Polsce”.

Firma wskazuje, że w ciągu ostatnich trzech lat udało się położyć solidne fundamenty pod rozwój Relativity w Polsce. W tym czasie biuro rozrosło się z 80 do 200 pracowników, a pod koniec 2021 roku ta liczba przekroczy 300. Ważnym osiągnięciem dla Relativity Poland jest również czterokrotne zwiększenie liczby zatrudnionych kobiet oraz podwojenie liczby narodowości wśród pracowników – to prawdziwy kamień milowy w kwestii budowania różnorodności.

W zeszłym miesiącu Relativity ogłosiło strategiczną inwestycję ze strony firmy Silver Lake, światowego lidera inwestycji technologicznych. „Strategiczne partnerstwo z Silver Lake pomoże Relativity przyspieszyć wzrost, rozwój innowacji oraz zróżnicowanie technologiipowiedział Marcin Wojtczak, Chief Strategy Officer.Relativity zostało jedną z największych firm IT z polskimi korzeniami na świecie”.

źródło: Relativity Poland
- Reklama -

Polecamy

- Reklama -