Synology zaskoczyło premierą produktową

Kuba Kowalczyk
Kuba Kowalczyk - Dziennikarz Brandsit
4 min

Synology wprowadza na polski rynek model BC500, uniwersalną kamerę IP typu bullet do inteligentnego nadzoru. Kamery Synology BC500 oferują zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, wyjątkową jakość obrazu i bezproblemową integrację z systemem zarządzania sygnałem wizyjnym Surveillance Station.

Kamery IP do zastosowań w każdych warunkach pogodowych zapewniają wyraźny obraz w dzień i w nocy

Modele BC500 są wyposażone w matryce o rozdzielczości 5 megapikseli, które rejestrują obraz w rozdzielczości 2880×1620 z szybkością 30 kl./s (FPS) i mają kąt widzenia 110° w poziomie, co zapewnia szczegółowość, płynny obraz wideo i szeroki zasięg. Dzięki odporności na pył i wodę klasy IP67, zakresowi rejestrowania obrazu w nocy do 30 metrów i wielokrotnej ekspozycji HDR obie kamery nadają się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Umożliwiają użytkownikom monitorowanie korytarzy i przedpokojów, dużych otwartych przestrzeni, takich jak magazyny i parkingi, oraz różnych innych miejsc, takich jak muzea, o każdej porze dnia.

- Advertisement -
image
Inteligentny nadzór dzięki opartej na kamerach sztucznej inteligencji 

Algorytmy sztucznej inteligencji w kamerze zapewniają prywatność danych oraz otrzymywanie odpowiednich alertów na czas.

Modele BC500 są wyposażone w zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji w kamerze, które zapewniają użytkownikom otrzymywanie odpowiednich alertów na czas, umożliwiając szybsze reagowanie na zdarzenia. Funkcje, takie jak wykrywanie osób i pojazdów, wykrywanie włamań i Instant Search, umożliwiają użytkownikom bardziej niezawodną identyfikację potencjalnych zagrożeń, szybkie badanie obszarów zainteresowania oraz wyszukiwanie i pobieranie odpowiednich nagrań.

Zaprojektowane z myślą o Surveillance Station, bez licencji na urządzenia

Modele BC500 zostały zaprojektowane do bezproblemowej integracji z Surveillance Station. Konfiguracjami wszystkich kamer i ustawieniami sieciowymi można zarządzać bezpośrednio w środowisku na serwerze Synology NAS. Ponadto kamery firmy Synology nie wymagają zakupu ani aktywacji licencji na urządzenia Surveillance Station, co usprawnia proces konfiguracji, ułatwia migrację i zmniejsza koszty wdrożenia.

Niezawodne i bezpieczne rozwiązanie do nadzoru

Nowe kamery firmy Synology są wyposażone w funkcję awaryjnego przechowywania w urządzeniach brzegowych, co zapewnia nieprzerwany zapis w przypadku problemów z łącznością. Bezproblemowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego z konfigurowalnymi harmonogramami pomagają administratorom na bieżąco aktualizować kamery, a obsługa HTTPS i SRTP zapewnia bezpieczeństwo i prywatność dzięki szyfrowaniu strumieni wideo i danych.

image 1
Synology zaskoczyło premierą produktową 12

Kamery BC500 są zgodne z normami NDAA i TAA

Modele BC500 są zgodne z normami NDAA i TAA, co oznacza, że spełniają normy i wymagania bezpieczeństwa dla zamówień publicznych przez rząd federalny USA i są bezpiecznym wyborem dla instalatorów systemów nadzoru i integratorów systemów bezpieczeństwa.

Nowe kamery Synology BC500 w skrócie:

  • Wbudowane funkcje sztucznej inteligencji obejmują wykrywanie osób, pojazdów i włamań, 
  • Funkcja Instant Search przyspiesza wyszukiwanie interesujących zdarzeń
  • 5 MP przy prędkości 30 kl./s (FPS)
  • Tryb substream do 1080p przy prędkości 15 kl./s (FPS)
  • Szeroki kąt widzenia 110° w poziomie
  • Obsługa harmonogramów automatycznej aktualizacji oprogramowania sprzętowego
  • Konfiguracja kamery bezpośrednio w aplikacji Surveillance Station
  • Brak konieczności zakupu lub aktywacji licencji na urządzenie
  • 3-letnia gwarancja sprzętowa zgodna ze standardami USA NDAA i TAA
  • Cena MRSP exl. VAT €219

Dostępność

Model Synology BC500 jest dostępny na polskim rynku od dzisiaj. Więcej informacji można uzyskać pod adresem 

https://www.synology.com/pl-pl/products/camera-500
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -