Synology zaskoczyło premierą produktową

Synology zaskoczyło premierą produktową

Synology wprowadza na polski rynek model BC500, uniwersalną kamerę IP typu bullet do inteligentnego nadzoru. Kamery Synology BC500 oferują zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, wyjątkową jakość obrazu i bezproblemową integrację z systemem zarządzania sygnałem wizyjnym Surveillance Station.

Kamery IP do zastosowań w każdych warunkach pogodowych zapewniają wyraźny obraz w dzień i w nocy

Modele BC500 są wyposażone w matryce o rozdzielczości 5 megapikseli, które rejestrują obraz w rozdzielczości 2880×1620 z szybkością 30 kl./s (FPS) i mają kąt widzenia 110° w poziomie, co zapewnia szczegółowość, płynny obraz wideo i szeroki zasięg. Dzięki odporności na pył i wodę klasy IP67, zakresowi rejestrowania obrazu w nocy do 30 metrów i wielokrotnej ekspozycji HDR obie kamery nadają się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Umożliwiają użytkownikom monitorowanie korytarzy i przedpokojów, dużych otwartych przestrzeni, takich jak magazyny i parkingi, oraz różnych innych miejsc, takich jak muzea, o każdej porze dnia.

image
Inteligentny nadzór dzięki opartej na kamerach sztucznej inteligencji 

Algorytmy sztucznej inteligencji w kamerze zapewniają prywatność danych oraz otrzymywanie odpowiednich alertów na czas.

Modele BC500 są wyposażone w zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji w kamerze, które zapewniają użytkownikom otrzymywanie odpowiednich alertów na czas, umożliwiając szybsze reagowanie na zdarzenia. Funkcje, takie jak wykrywanie osób i pojazdów, wykrywanie włamań i Instant Search, umożliwiają użytkownikom bardziej niezawodną identyfikację potencjalnych zagrożeń, szybkie badanie obszarów zainteresowania oraz wyszukiwanie i pobieranie odpowiednich nagrań.

Zaprojektowane z myślą o Surveillance Station, bez licencji na urządzenia

Modele BC500 zostały zaprojektowane do bezproblemowej integracji z Surveillance Station. Konfiguracjami wszystkich kamer i ustawieniami sieciowymi można zarządzać bezpośrednio w środowisku na serwerze Synology NAS. Ponadto kamery firmy Synology nie wymagają zakupu ani aktywacji licencji na urządzenia Surveillance Station, co usprawnia proces konfiguracji, ułatwia migrację i zmniejsza koszty wdrożenia.

Niezawodne i bezpieczne rozwiązanie do nadzoru

Nowe kamery firmy Synology są wyposażone w funkcję awaryjnego przechowywania w urządzeniach brzegowych, co zapewnia nieprzerwany zapis w przypadku problemów z łącznością. Bezproblemowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego z konfigurowalnymi harmonogramami pomagają administratorom na bieżąco aktualizować kamery, a obsługa HTTPS i SRTP zapewnia bezpieczeństwo i prywatność dzięki szyfrowaniu strumieni wideo i danych.

image 1
Synology zaskoczyło premierą produktową 3

Kamery BC500 są zgodne z normami NDAA i TAA

Modele BC500 są zgodne z normami NDAA i TAA, co oznacza, że spełniają normy i wymagania bezpieczeństwa dla zamówień publicznych przez rząd federalny USA i są bezpiecznym wyborem dla instalatorów systemów nadzoru i integratorów systemów bezpieczeństwa.

Nowe kamery Synology BC500 w skrócie:

  • Wbudowane funkcje sztucznej inteligencji obejmują wykrywanie osób, pojazdów i włamań, 
  • Funkcja Instant Search przyspiesza wyszukiwanie interesujących zdarzeń
  • 5 MP przy prędkości 30 kl./s (FPS)
  • Tryb substream do 1080p przy prędkości 15 kl./s (FPS)
  • Szeroki kąt widzenia 110° w poziomie
  • Obsługa harmonogramów automatycznej aktualizacji oprogramowania sprzętowego
  • Konfiguracja kamery bezpośrednio w aplikacji Surveillance Station
  • Brak konieczności zakupu lub aktywacji licencji na urządzenie
  • 3-letnia gwarancja sprzętowa zgodna ze standardami USA NDAA i TAA
  • Cena MRSP exl. VAT €219

Dostępność

Model Synology BC500 jest dostępny na polskim rynku od dzisiaj. Więcej informacji można uzyskać pod adresem 

https://www.synology.com/pl-pl/products/camera-500

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów