TD SYNNEX rozszerza umowę z VMware by Broadcom w Europie

TD SYNNEX ogłosił znaczne rozszerzenie swojej umowy dystrybucyjnej z VMware by Broadcom, dodając Austrię, Danię, Finlandię, Irlandię, Norwegię, Portugalię, Słowację, Szwecję i Turcję do swojego portfolio. Ta ekspansja umożliwia partnerom TD SYNNEX dostęp do szerokiej gamy rozwiązań wielochmurowych, w tym VMware Cloud Foundation i VMware vSphere Foundation, wspierając ich w rozwoju praktyk multi-cloud.

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
2 min

TD SYNNEX ogłosił znaczące rozszerzenie swojej umowy dystrybucyjnej z wiodącym dostawcą rozwiązań wielochmurowych VMware by Broadcom. Dystrybutor dodał Austrię, Danię, Finlandię, Irlandię, Norwegię, Portugalię, Słowację, Szwecję i Turcję do istniejącej umowy dotyczącej produktów i rozwiązań VMware by Broadcom.

Partnerzy TD SYNNEX mogą uzyskać dostęp do pełnej gamy rozwiązań opartych na subskrypcji, w tym VMware Cloud Foundation, flagowego rozwiązania chmury hybrydowej klasy korporacyjnej oraz VMware vSphere Foundation, platformy obciążeń klasy korporacyjnej dla średnich i mniejszych klientów – wraz z pamięcią masową, ransomware i odzyskiwaniem po awarii oraz usługami platformy aplikacji.

TD SYNNEX będzie oferował różnorodne zasoby o wartości dodanej i specjalistyczne treści skoncentrowane na pomocy partnerom w przyspieszeniu wzrostu i rozwijaniu ich praktyk multi-cloud z VMware by Broadcom. Obejmują one dostosowaną do potrzeb serię szkoleń, opracowaną przez wewnętrzny dział Global Specialised Skills dystrybutora, dostępną wyłącznie dla partnerów za pośrednictwem platformy TD SYNNEX Channel Academy. Zostanie ona uzupełniona na poziomie lokalnym o bootcampy, webinaria i inne wydarzenia mające na celu edukację i wsparcie w zakresie produktów i rozwiązań VMware by Broadcom. Jako autoryzowane centrum szkoleniowe VMware by Broadcom, TD SYNNEX oferuje pełne portfolio szkoleń technicznych i certyfikacji, aby wspierać rozwój praktyk technicznych i kompetencji swoich partnerów. Dystrybutor będzie również oferował specjalistyczne wskazówki i wsparcie, aby pomóc swoim partnerom w spełnieniu zaktualizowanych kryteriów programu partnerskiego VMware by Broadcom.  

Jason Boxall, Senior Vice President, Europe, Advanced Solutions w TD SYNNEX powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć i pogłębić nasze partnerstwo z VMware by Broadcom. Stanowi to doskonałą okazję dla dużych resellerów i partnerów SMB do wykorzystania zasobów TD SYNNEX w celu zwiększenia ich wiedzy specjalistycznej w zakresie chmury hybrydowej i wirtualizacji oraz napędzania rozwoju biznesu dzięki skalowalnemu, solidnemu i najnowocześniejszemu zestawowi rozwiązań VMware by Broadcom”.

- Advertisement -

Oprócz nowo dodanych krajów wymienionych powyżej, rozwiązania VMware by Broadcom są już dostępne dla partnerów TD SYNNEX w Belgii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Udostępnij
- REKLAMA -