TD SYNNEX wprowadza Zoom do kanału partnerskiego w Europie, w tym w Polsce

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit 3 min
3 min

Maverick, specjalizowana jednostka biznesowa TD SYNNEX, ogłosiła dziś nową umowę z Zoom, co pozwoli rozszerzyć zasięg w pełni zintegrowanego portfolio rozwiązań do komunikacji i współpracy na wszystkich partnerów Maverick w Europie, w tym w Polsce.

Maverick koncentruje się na umożliwieniu partnerom wykorzystania szybko rozwijających się możliwości rynkowych w zakresie rozwiązań wspierających inteligentną wirtualną współpracę i hybrydowe modele pracy. Poza samą ofertą Zoom, Maverick będzie wspierać partnerów w rozwoju kompleksowych, inteligentnych, przyszłościowych rozwiązań skoncentrowanych na miejscu pracy, oferując kompleksowe portfolio sprzętu i oprogramowania obsługującego Zoom od znanych i uznanych na rynku dostawców. Za pośrednictwem Maverick partnerzy mogą również uzyskać dostęp do wymaganych akredytacji zasobów technicznych, co pozwoli im na wdrożenie rozwiązań Zoom.

Hugo Graca, Senior Vice President, Specialised Solutions, TD SYNNEX, powiedział: „Nowa umowa z Zoom stanowi wspaniałą okazję dla naszych partnerów w Europie do rozwinięcia oferty inteligentnej współpracy na dużą skalę dzięki wiodącemu na rynku rozwiązaniu, które stało się synonimem innowacji w przestrzeni ujednoliconej komunikacji w ciągu ostatnich kilku lat.

„Nasze wyspecjalizowane zespoły Maverick w całym regionie są gotowe rozszerzyć zasięg Zoom w całym kanale, pomagając naszym partnerom w spełnieniu obietnicy prawdziwej elastyczności pracy hybrydowej, upraszczając wdrażanie i przyspieszając wejście na rynek dzięki kompleksowej ofercie rozwiązań łączących sprzęt i oprogramowanie w celu zaadresowania zapotrzebowania na hybrydowe i wirtualne rozwiązania do pracy”dodał Graça.

Dion Smith, Head of Channels, EMEA, Zoom, powiedział:Ponieważ globalna siła robocza obejmuje środowiska pracy hybrydowej i rosnący popyt na Zoom we wszystkich sektorach i branżach klienckich, jest to idealny czas na rozszerzenie zasięgu naszego portfolio rozwiązań na kanał dzięki nowej umowie z Maverick. 

„Zakres i zasięg TD SYNNEX w Europie, połączone z ich siłą operacyjną i głęboką specjalizacją zespołu Maverick, stanowią dla nas doskonałą platformę startową do przyspieszenia wdrażania ewoluującej gamy rozwiązań i narzędzi Zoom”.

Partnerzy Maverick mają teraz dostęp do pełnego portfolio Zoom, w tym do ujednoliconej platformy komunikacyjnej Zoom One, będącej ewolucją platformy Zoom, która łączy czat zespołowy, telefon, spotkania, tablicę i inne rozwiązania w celu zapewnienie holistycznej współpracy.  Poza Zoom One, mogą włączyć Zoom Rooms, Zoom Phone, Zoom Events, Zoom IQ, Zoom Contact Center, Zoom Webinars oraz Zoom Whiteboard do swojej oferty rozwiązań, które kierują na rynek.

Niedawno uruchomione Zoom Contact Center jest wielokanałowym rozwiązaniem zoptymalizowanym pod katem wideo, które pomaga odpowiadać na pytania klientów i szybciej rozwiązywać problemy, poprawiając ogólną obsługę klienta i zwiększając wydajność operacyjną.

Nowa oferta Zoom współpracuje z portfolio Maverick z obszaru komunikacji i współpracy od wiodących światowych producentów, tworząc nowoczesne przestrzenie spotkań z nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem.

Oferty Zoom są obecnie dostępne dla partnerów TD SYNNEX w Polsce, Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugali, Czechach i Wielkiej Brytanii.

Za rozwój oferty Zoom w Polsce odpowiada Grażyna Gontarczyk, Product Manager, Maverick.


Źródło: TD Synnex

Udostępnij
2 Comments

Dodaj komentarz